Acuvite Forte – czy preparat poprawił słuch mojego ojca?

5
414
views
Acuvite forte efekty opinie cena działanie

Słuch to zmysł, które starzeje się jako jeden z pierwszy. Preparatem mającym pomóc osobom borykającym się z niedosłyszeniem jest Acuvite Forte. Poznaj jego skład, działanie oraz opinie na jego temat.

Słuch to jeden z najwcześniej starzejących się zmysłów. Niedosłyszenie zdarza się już 30-latkom. Utrata słuchu rozpoczyna się od problemów z usłyszeniem tonów o wysokiej częstotliwości; później pojawiają się kłopoty z prawidłowym słyszeniem cichszych dźwięków. Tak było w przypadku pana Ksawerego, któremu córka postanowiła pomóc w przywróceniu właściwego słyszenia. Do naszej redakcji pani Kinga przysłała historię z opinią na temat Acuvite Forte – produktu, który poprawia jakość słuchu oraz wzmacnia układ słuchu. Czy rzeczywiście okazał się tak skuteczny, jak obiecuje producent? Przeczytajcie historię pani Kingi.


Tata przestawał słyszeć. Postanowiłam mu pomóc z Acuvite Forte

Uwielbiamy oglądać razem telewizję. Zawsze kiedy przyjeżdżam w odwiedziny do rodziców, oglądamy swoje ulubione programy. Jest to rozrywka dla całej rodziny, a dla mojego taty w szczególności. Dostrzegłam, że tata ma problem z dosłyszeniem dźwięków telewizora. Zaczął też głośniej mówić (chociaż nie ma takiej potrzeby) i słuchać radia. Zaniepokoiło mnie to i zmartwiło. To straszne widzieć, jak człowiek traci słuch. Nie chciałam się poddawać. Postanowiłam mu jakoś pomóc. Przeszukiwałam internet, szukałam wiarygodnych rekomendacji. Bałam się, że ojciec przestanie słyszeć to, co do niego mówimy. Zadecydowałam, że im wcześniej zaczniemy coś z tym robić, tym lepiej.Slaby sluch

Acuvite Forte miał naturalnie poprawić słuch i ułatwić funkcjonowanie tacie

Tata również zauważył, że coraz gorzej słyszy. Z dnia na dzień skarżył się na coraz gorszy słuch. Proste przyjemności, jak oglądanie telewizji czy słuchanie radia, przestały być rozrywką, a stały się mordęgą. Cierpiała cała rodzina. Telewizor stwarzał hałas i przeszkadzał dobrze słyszącym domownikom. Zaczęły się również problemy z koncentracją. Tata udał się do lekarza. Diagnoza była następująca: stopniowa utrata słuchu.

Natychmiast postanowiłam kupić znaleziony wcześniej w internecie preparat Acuvite Forte. Przekonał mnie naturalny skład i bezpieczeństwo stosowania. Ważne było, aby preparat miał naturalny skład poddany wielokrotnym testom. Z tym preparatem wiązałam wielkie nadzieje. Zgodnie z opisem miał poprawiać pracę błędnika i jakość słuchu. Pomyślałam, że to fantastyczny prezent, który może ułatwić mu codzienne funkcjonowanie.

Z Acuvite Forte słuch taty nie pogorszył się, ale nie uległ rewolucyjnej poprawie

Według badań Acuvite Forte poprawia słuch o 80%. To bezsprzecznie przekonało mnie do zakupu. Rzeczywiście, po miesiącu stosowania tata słyszał znacznie lepiej, co mnie zaskoczyło, ale nie była to radykalna zmiana. Preparat pomagał również w zasypianiu. Tata śpi dłużej i jest znacznie bardziej wypoczęty.

Stosując Acuvite Forte, w niewielkim stopniu przestał słyszeć niepokojące piski i szmery w uszach. Zawsze to jakiś plus. Myślę, że byłby bardziej zadowolony, gdyby w ogóle przestał je słyszeć. Tego jednak Acuvite Forte nie zapewniło. W dalszym ciągu pozostał problem podniesionego głosu oraz niedosłyszenie dźwięków telewizora. Lekarz mówił, że Acuvite Forte poprawia kondycję układu słuchowego oraz wpływa na poprawę pamięci krótkotrwałej. Póki co takich efektów nie zauważyliśmy. Może to zwykłe hasło reklamowe.

Mam mieszane odczucia co do skuteczności Acuvite Forte…

Problemom ze słuchem towarzyszyło pogorszenie koncentracji. Tata nie potrafił skoncentrować się na jednej rzeczy. Miał problemy ze zrozumieniem artykułu w gazecie. Zdziwiło mnie to, bo nie sądziłam, że ma to związek z pogorszeniem słuchu. Okazało się, że jest to powiązane. Pomimo zapewnień producenta Acuvite Forte zaledwie w niewielkim stopniu poprawił słuch. Z tego względu mam mieszane odczucia co do skuteczności preparatu. Ojciec nie słyszy lepiej. I mimo że nie boję się, że coś mu się stanie i że całkowicie stracimy z nim kontakt, to muszę poszukać innego preparatu poprawiającego słuch.


Dziękujemy Pani Kindze za przesłaną historię. Przypominamy, że to opinia o działaniu preparatu dla konkretnej osoby. Preparat może działać w różny sposób w zależności od organizmu. Mamy nadzieję, że pani Kinga znajdzie idealny sposób na poprawę słuchu pana Ksawerego. Zachęcamy do dzielenia się opiniami na temat Acuvite Forte. Z chęcią je przeczytamy i opublikujemy.

Powiązane artykuły

5 KOMENTARZE

 1. Kupiłam ten produkt mojej mamie ale mówiła mi że nie czuje żadnej różnicy. Trochę szkoda bo problem ze słuchem doskwiera jej coraz bardziej

 2. Kupiłem to lekarstwo z myślą, że mi pomoże z problemami szumu w uszach,
  muszę stwierdzić,że szkoda tylko kasy bo szum jak był tak jest i nawet
  odnoszę wrażenie że się wzmogl,!!!
  Niestety nie jestem zadowolony z tej kuracji i już przestałem wierzyć
  w te cuda uzdrowienia, wynika z tego, że jest to wszystko związane z wiekiem
  i już!!! Dla mnie jest to zwykłe naciągane ludzi na takie bajery.

  • Elżka
   Ja już 3 miesiąc stosuję i nie widzę poprawy.Może mniej mi piszczy i szumi ale to nie jest to czego się spodziewałam,a może pobożne życzenie.Znowu dałam się nabrać.Trzeba chyba pogodzić się ze starością i niech się dzieje wola nieba!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here