Czy AstroBlocker skutecznie ochroni nas przed szkodliwym promieniowaniem? Opinia użytkownika

24
601
views
astroblocker opinia użytkownika

AstroBlocker ma blookować szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne. Czy naprawdę działa? Oto test i opinia użytkownika. Czy warto kupić to urządzenie?

Społeczeństwo od dawna jest narażone na niekorzystne działanie promieniowania pochodzące nie tylko ze środowiska naturalnego, ale także z emisji urządzeń.  Fale i pole elektromagnetyczne istnieją, niezależnie od tego, czy tego chcemy, czy też nie. Musimy jednak mieć świadomość, że ich wpływ na nasze samopoczucie jest bardzo szkodliwe. Niektóre promieniowanie powoduje szereg chorób układu krwionośnego i nerwowego. Warto jest więc zainteresować się odpowiednim przyrządem, który ochroni nas i naszych bliskich przed szkodliwym wpływem fal elektromagnetycznych.

W tej sprawie napisał do nas pan Wojtek, który nigdy w życiu nie spodziewał się, że na własnej skórze przekona się o negatywnym działaniu promieniowania. Chciał za wszelką cenę pozbyć się swoich objawów, dlatego próbował różnych sposobów, które miały w tym mu pomóc. Trafił on na AstroBlocker, który postanowił nam osobiście przedstawić. Sprawdźmy, czy produkt, który testował pan Wojtek, się sprawdził.

Czy AstroBlocker pomoże uniknąć skutków pola elektromagnetycznego? Opinia użytkownika

Hej wszystkim!

Nazywam się Wojtek i mam 29 lat. Pracuję na co dzień jako grafik w małej agencji reklamowej w Gdyni. Piszę do was, bo pragnę podzielić się z wami moim wrażeniami z użytkowania AstroBlocker. Od trzech lat zmagałem się z dziwnymi objawami. Sam do końca nie wiem, jak to się stało. Chciałbym pokrótce opowiedzieć wam, z czym musiałem się zmagać, jaki to miało wpływ na moje życie i jak na szczęście udało mi się zlikwidować objawy mojej dolegliwości.

Pole elektromagnetyczne szkodzi

urządzenia elektrycznePrzez większość swojego życia byłem aktywny fizycznie. Dużo grałem w piłkę nożną, w koszykówkę, zdarzało się również, że biegałem lub jeździłem na wycieczki rowerowe. Im jednak byłem starszy, miałem mniej czasu oraz chęci na uprawianie sportu. Po pracy nie zawsze byłem zmotywowany do działania, ale zdarzało się, że wychodziłem z kumplami na boisko.  Z czasem jednak zauważyłem, że brakuje mi nie tylko chęci i czasu, ale także siły. Myślałem naiwnie, że będąc przed 30 to naturalna kolej rzeczy, że szybciej będę się męczyć.

Ból głowy dokuczał mi tylko wtedy, gdy byłem przeziębiony lub gorączkowałem. Tym bardziej byłem zdziwiony, że pojawiła się u mnie nagle ostra migrena. Codziennie w pracy czułem lekki ból głowy, jednak na początku nie było on na tyle intensywny, dlatego nie reagowałem.

W niedługim czasie zauważyłem, że moja odporność gwałtownie spadła. Czułem się osłabiony, rozdrażniony i ciągle zmęczony. Po ośmiu godzinach pracy często miałem zamglony wzrok, a mój słuch się pogorszył, gdyż oprócz dźwięków, słyszałem również szum. Nie miałem ochoty, aby wychodzić z domu po pracy, nawet  moja narzeczona zwróciła mi uwagę, że nie wyglądam za dobrze. Nie zwracałem na to zbytnio swojej uwagi. Uważałem, że to po prostu zwykłe przemęczenie lub stres. Do chwili, gdy oprócz ogólnego złego samopoczucia poczułem intensywny, nawracający i pulsacyjny ból głowy. Okazało się, że był to atak migreny. Oprócz bólu głowy, miałem problemy z prawidłowym widzeniem i wymiotowałem. Czułem, jak moje całe ciało drętwieje! Nie miałem pojęcia, co się dzieje, ale wiedziałem, że muszę jak najszybciej się wyleczyć.

>> Wywiad na portalu medycznym ze specjalistą o szkodliwych falach elektromagnetycznych

Gdzie kupiłem Astroblocker?

astroblocker cena opinieChodziłem od gabinetu do kolejnego gabinetu. Nikt nie był w stanie wyjaśnić mi, dlaczego występują u mnie ataki migreny. Przez całe życie nie miałem nigdy problemów ze zdrowiem, tym bardziej zastanawiało mnie, dlaczego źle się czuje. Próbowałem silnych leków przeciwbólowych, ale na dłuższą metę nie były one dobre dla mnie. Czułem się po nich jeszcze bardziej senny.

Moja narzeczona poradziła mi jeszcze raz przeszukać internet. Zniechęcony już całkowicie, ostatkami sił, trafiłem na AstroBlocker. Znalazłem ten produkt przypadkowo, szukałem rozwiązania mojego problemu i natknąłem się na informacje o szkodliwych skutkach promieniowania.  Okazało się, że moje objawy pasowały do tych, które zaobserwowano u osób cierpiących z powodu oddziaływania fal elektromagnetycznych.

Efekty działania AstroBlocker

AstroBlocker to zupełna nowość na rynku, ale udało mi się przed jego zakupem przejrzeć komentarze na jego temat w sieci. Jest to niewielkich gabarytów, bardzo lekki przyrząd, który ochrania nas przed szkodliwym promieniowaniem. Jego specjalistyczna powierzchnia pochłania i jednocześnie blokuje szkodliwe fale elektromagnetyczne. W praktyce oznacza to, że mamy być zdrowi i czuć się lepiej.

Według producenta pierwsze efekty powinniśmy zauważyć już po pierwszym tygodniu od zastosowania. Byłem ciekawy, czy u mnie to urządzenie zadziała tak samo, jak zasugerował dystrybutor, dlatego zakupiłem AstroBlocker.

>> Jak oszczędzać paliwo i zredukować emisję? 

AstroBlocker – moja opinia

AstroBlocker nosiłem przez około miesiąc, najczęściej w portfelu lub w kieszeni od jeansów.  Na początku użytkowania zauważyłem pierwsze efekty działania. Po tygodniu noszenia ze sobą tego urządzenia czułem się znacznie lepiej, miałem więcej energii. Wychodziłem częściej z domu, systematycznie grałem z kolegami w piłkę. Po kolejnych tygodniach zaobserwowałem, że nie mam już problemów ze wzrokiem i słuchem. Najważniejsze jednak jest to, że udało mi się pozbyć migreny. Od kiedy nabyłem AstroBlocker nie odczuwam już bólu głowy.

Aż trudno uwierzyć, że niewidzialne promienie elektromagnetyczne są na tyle silne, by spowodować różne dolegliwości. Cieszę się niezmiernie, że nabyłem ten właśnie produkt. To był strzał w dziesiątkę! Polecam ten produkt, szczególnie tym, którzy cierpią na nawracający ból głowy, mięśni oraz stawów.

Czy warto kupić Astroblocker?

Panu Wojtkopromieniowanie elektromagnetycznewi dziękujemy za nadesłany list. Wierzymy, że większość naszych czytelników będzie teraz świadoma tego, jakie mogą być konsekwencje braku odpowiedniej ochrony  przed falami elektromagnetycznymi. Warto również pamiętać o tym, że dolegliwości wywołanych przez promieniowanie jest o wiele więcej. Jeśli chcemy ustrzec siebie oraz swoich bliskich przed negatywnym oddziaływaniem pola elektromagnetycznego, to powinniśmy niezwłocznie zainteresować się AstroBlocker. Urządzenie to bezproblemowo wyeliminuje szkodliwe działanie promieniowania.

Dajcie nam znać, czy użytkowaliście AstroBlocker? Jak oceniacie jego działanie? Zapraszamy jak zwykle do komentowania i wysyłania listów.

>> To potwierdzona informacja – AstroBlocker pomaga chronić się od szkodliwych fal. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej!!

24 KOMENTARZE

  1. ja raz w pracy dostałam silnego ataku migreny ;o myślałam ze to zwykłe przemęczenie, ale jednak było to promieniowanie elektromagnetyczne ;o od tamtej pory ciągle ze sobą nosze astro blokera.

  2. Astrobloker zakupiłam w momencie, gdy wiedzialam, ze moge byc w grupie ryzyka zachorowania na nowotwór. Promieniowanie ma zły wplyw nie tylko na samopoczucie. Obecnie czuje sie zdrowa i badam sie regularnie.

    • spoko ja tez zostałem oszukany, ale nareszcie zakupiłem astroblocker i to w ofjicjalnym sklepie… teraz jestem zadowolony, ze produkt spełnił moje oczekwiania

  3. miszkałam niedaleko słupa energetycznego i odczuwalam silny bol nie tylko głowy ale całego ciała ;o teraz juz nic mnie nie boli, mam astroblocker

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here