Lokówka automatyczna BaByliss Curl Secret C1050E – recenzja

3
488
views
babyliss curl

Lokówka automatyczna BaByliss Curl Secret C1050E to nowość na rynku. Sprawdź, jak się sprawuje i czy gwarantuje idealny skręt loków.

Witajcie. Dzisiaj chcielibyśmy wam przedstawić historię pani Tamary. Dlaczego wybraliśmy akurat jej wiadomość? Zawsze staramy się prezentować wam produkty, które są nowością na rynku, a takim z pewnością jest lokówka automatyczna BaByliss Curl Secret C1050E. Każda kobieta marzy o perfekcyjnej fryzurze; czy ta lokówka zastąpi kosztowne zabiegi fryzjerskie i zapewni idealny skręt włosów? Pani Tamara przetestowała sprzęt. Oto jej opinia.

Test lokówki automatycznej BaByliss – czy warto kupić?

Hej!

babyliss curlOd dłuższego czasu poszukiwałam urządzenia, które pozwoliłoby mi na uzyskanie burzy loków bez specjalnych wysiłków i żmudnego nakręcania włosów na wałki. Szczerze mówiąc, trudno znaleźć dobrą lokówkę, z uzyskałabym zamierzony efekt, nie niszcząc włosów. Regularnie je farbuję, więc chciałabym oszczędzić im innych. Radziłam się wielu fryzjerów. Polecili mi lokówkę automatyczną Babyliss Curl Secret. Jako, że zbliżała się ważna impreza, na której chciałam wyglądać dobrze, postanowiłam kupić lokówkę i ją przetestować. Czy było warto?

To pierwsza opatentowana przez BaByliss lokówka automatyczna

Zawsze zależało mi na minimalizacji czasu nakręcania pojedynczych pasm na wałki. Babyliss stworzył pierwszą opatentowaną lokówkę automatyczną, która sama nawija poszczególne pasma włosów. Dzięki temu uniknęłam poparzeń. Zauważyłam, że każde pasmo jest idealnie podkręcone. Mogę dzięki temu uzyskać taki skręt włosa jaki oczekuję. To inteligentne urządzenie i nie muszę już męczyć się z nawijaniem włosów. Loki praktycznie robią się same.

Lokówka automatyczna wciąga kosmyk włosów, owija go wokół elementów grzewczych i po kilku sekundach uwalnia gotowego loka. Nie zauważyłam, żeby moje włosy były zniszczone. Jest to prawdopodobnie efektem płytek ceramicznych. Urządzenie ponadto wyposażono w funkcję automatycznego zatrzymywania. Nie ma obaw, że spalisz sobie włosy!

Lokówka BaByliss jest wyposażona w funkcje jonizacji

babyliss-curl-secret Jonizacja to możliwość zmiany czasu nagrzewania włosów, co pozwala dowolnie zmieniać wygląd loków. Ważna jest również możliwość regulacji temperatury. Mam włosy cienkie, więc nakręcam je w temperaturze ok. 210 stopni. W przypadku grubych włosów producent zaleca ustawienie lokówki na 230 stopni. Lokówka wytwarza jony ujemne, które pozytywnie wpływają na kondycję moich włosów. Zauważyłam, że włosy przestały się elektryzować.

Po kilku zastosowaniach mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest to urządzenie w pełni bezpieczne. Dzięki jonizacji loki nie tylko są trwalsze, ale również bardziej miękkie i elastyczne. Zauważyłam też, że są bardziej lśniące.

Sama wybieram kierunek skręcania włosów

Mam włosy cienkie i problematyczne. Z lokówką automatyczną Babyliss Curl Secret mam możliwość wyboru kierunku skręcania włosów. Lokówka jest wyposażona w 3 tryby skręcania włosów. Mogę kręcić włosy w prawo, w lewo lub naprzemiennie. Zawsze wybieram tryb, który mi najbardziej odpowiada. Dzięki  możliwości wyboru kierunku skrętu włosów mogę uzyskać włosy faliste, sprężyste lub mocno skręcone. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które nie lubią fryzurowej rutyny i tych samych nudnych loków.

Moja opinia o lokówce automatycznej BaByliss Curl Perfect

Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do tego urządzenia. Wszystko się zmieniło, gdy po raz pierwszy nakręciłam sobie włosy. Skręt włosów był idealny – taki jaki chciałam. Lokówkę używałam przez miesiąc. Kręciłam włosy 2-3 razy w tygodniu; w ogóle nie są zniszczone. Jest łatwa w obsłudze i rzeczywiście minimalizuje czas kręcenia włosów. Moje loki są wykonane precyzyjnie i wyglądają, jakby robił je stylista. Do tego trzymają się cały dzień.

Niewątpliwą zaletą urządzenia jest jego poręczność. Spokojnie mogę zabierać je w podróż. Nie muszę już spać w papilotach. 

Cieszymy się, że coraz chętniej dzielicie się z nami waszymi opiniami na temat stosowania różnych produktów i usług. Czekamy również na wasze historie. przesyłajcie je na naszą skrzynkę mailową: [email protected]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here