Czy kurs fotograficznego czytania Quick Eye działa? Test

5
434
views
quick-eye-opinie-top

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym, żeby czytać szybciej i pracować szybciej? Szybkie, fotograficzne czytanie to pożyteczna umiejętność. Wielu specjalistów zaleca ćwiczenia na fotograficzne czytanie. Na rynku istnieje wiele kursów, które oferują naukę tej umiejętności. Na ile efektywny jest kurs fotograficznego czytania Quick Eye? Czy jest to najszybsza metoda czytania? Czy kurs jest przeznaczony dla wszystkich? Czy można się tego nauczyć? Nasz czytelnik pan Paweł zdecydował się podzielić swoimi wrażeniami po kursie fotograficznego czytania Quick Eye Pro.

Lubię dużo czytać. Czytam zarówno e-booki, jak i książki papierowe. Zawsze jednak chciałem to robić szybciej, zapamiętywać więcej i lepiej rozumieć czytany tekst. Ta umiejętność jest mi potrzebna na studiach. W internecie znalazłem wiele kursów, które mają nauczyć  czytania fotograficznego. Średnio wierzyłem w ich skuteczność, bo w jaki sposób miałbym się nauczyć fotograficznego czytania, czytając poradnik w pdf. Producent przedstawia Quick Eye jako najpotężniejsze narzędzie do nauki fotograficznego czytania. Postanowiłem spróbować.

szybkie czytanie

Quick Eye to innowacyjny kurs fotograficznego czytania. Pozwala opanować tę umiejętność nawet kompletnemu laikowi. W mojej pracy mam do czynienia z dużą liczbą lektur. Szybkie, fotograficzne czytanie to ta cecha kursu przyciągnęła moją uwagę. Kurs to 90 różnorodnych ćwiczeń pozawalających uzyskać maksymalnie szybki efekt. Co więcej, jest to autorska strategia nauki dostępna po raz pierwszy w Polsce. Zaskoczyło mnie, że kurs pozwoli mi przeczytać 3 książki w jeden wieczór. Według zapewnień producenta tempo czytania zwiększa się 10 razy. Dobrym rozwiązaniem jest możliwość przetestowania za darmo lekcji próbnej.

Z czego składa się kurs?  Jak wygląda nauka?

Kurs składa się z kilku części. Składa się z 90 różnorodnych ćwiczeń w 3 poziomach trudności. Kolejne poziomy trudności odblokowują się wraz z przechodzeniem dalszych etapów kursu. Kurs zawiera również sekcję z wyborem samodzielnego treningu. Fajnym udogodnieniem jest ułożenie ćwiczeń w bloki pozwalające na kompleksową praktykę wszystkich elementów koniecznych do zwiększenia tempa czytania. Są to ćwiczenia na oczy, na koncentrację, z czytania. Każdy z bloków kończy się testem zaliczającym, który ocenia postępy kursanta.

Dzięki kursowi fotograficznego czytania zwiększa się szybkość kodowania i przyswajania nowych informacji. Kurs fotoczytania rzeczywiście pomógł mi pochłaniać ogromne ilości książek. Fotograficzne czytanie to nic innego jak nauka szybkiego kodowania lustrowanych przez oko informacji. Kurs wykorzystuje zdolność mózgu do natychmiastowego kodowania lustrowanych przez oko informacji. Oba narządy działają spójnie i decydują o zapamiętywaniu widzianych informacji. Pozwalają chłonąć obraz i zapamiętywać go. Ćwiczenia na koncentrację, na czytanie, na przygotowanie oczu wzmacniają koncentrację i przygotowują narząd wzroku.

Jaka jest moja opinia? Czy ten kurs jest dla wszystkich?

Zdecydowanie mogę polecić ten kurs dla wszystkich, którzy marzą o nauczeniu się fotograficznego czytania. Nie wiem, czy czytałem 25 000 słów na minutę, ale czytałem i zapamiętywałem tekst znacznie szybciej. Kurs mogę polecić zarówno studentom, uczniom, którym głównie zależy na opanowaniu i zapamiętaniu dużej ilości materiałów w krótkim czasie. Poleciłbym go również menadżerom, pracowników, seniorów oraz miłośników książek. Pomógł również mi. Żałuję, że nie znałem tego kursu wcześniej. Teraz wiem, że szybsze czytanie jest możliwe. Skończyły się moje problemy z koncentracją. W końcu przestałem się stresować tym, że mam do przyswojenia duże ilości materiału. Czytam szybciej i znacznie więcej zapamiętuję. Czytam znacznie więcej książek z przyjemnością i nie mam zaległości w lekturach.

A wy korzystaliście z kursu fotograficznego Quick Eye? Jakie są wasze opinie? Dzielcie się w komentarzach.Sprawdźcie też nasz artykuł o platformie językowej – Speak Express. Zachęcamy również do przesyłania historii z doświadczeniami.

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here