Moja walka z pasożytami z Dexavelan

29
20062
views
dexavelan-top

Pani Anna napisała do naszej redakcji opisując swoją historię walki z pasożytami. W tym celu zastosowała kurację z Dexavelan. Czy okazała się skuteczna i pozwoliła pozbyć się pasożytów z jej organizmu? Zachęcamy do lektury.

Moja walka z pasożytami z Dexavelan – doświadczenia i opinia pani Anny

Witam. Mam na imię Anna, mam 36 lat i chcę podzielić się z Wami historią, która mi się przytrafiła. Chciałabym, abyście to co teraz przeczytacie potraktowali jako przestrogę.

Jak powszechnie wiadomo, około 90% populacji jest nosicielami różnego rodzaju pasożytów. Ale kto by się tym przejmował, prawda? Ja do pewnego czasu też nie brałam sobie tego do głowy. Około 2 lata temu, kiedy z moim organizmem zaczęły dziać się dziwne rzeczy, moje myślenie zmieniło się. Postanowiłam rozpocząć kurację z Dexavelan, przeczytajcie czy ten lek jest skuteczny.

>> Zobacz także: Jak zaoszczędzić kikaset złotych miesięcznie na paliwie?

Dlaczego mój organizm słabnie i braknie mi chęci do życia?

dexavelan ból brzucha od pasożytówJestem osobą pracującą umysłowo i lubiącą aktywność fizyczną. Bardzo lubię swoją pracę, ale jakiś czas temu z dnia na dzień stawałam się coraz słabsza i rozkojarzona. Utrudniało mi to pracę. Na początku wydawało mi się, że przemęczam się i nie wysypiam. Postanowiłam to zmienić i więcej odpoczywać, ale nie przyniosło to spodziewanych rezultatów. Pod oczami zaczęły powstawać cienie, a koszmary senne męczyły mnie każdej nocy. O uprawianiu sportu nie było już mowy. Kiedyś potrafiłam biec przez 40 minut bez żadnego postoju, teraz graniczyło z cudem przebiegnięcie 10 minut bez zatrzymywania się. Słabłam z dnia na dzień.

Nie wiedziałam co się ze mną dzieje. Szef dał mi do zrozumienia, że nie może być tak dłużej. „Muszę wziąć się w garść!” pomyślałam. Nie chciałam stracić pracy. Poszłam do lekarza, opowiedziałam mu o swoich dolegliwościach. Zrobił mi podstawowe badania i stwierdził, że mam anemię. Dostałam receptę z lekami i poszłam do domu. Po miesiącu przyjmowania cudownego leku nie czułam poprawy. Do tego wszystkiego zaczęły mi wypadać włosy. Strasznie się wystraszyłam i zaczęłam szukać przyczyny mego stanu zdrowia u innych specjalistów, ale bezskutecznie. Przeważnie wypisywali mi losowe leki, po których nie czułam się lepiej. Przyczyn też żaden z nich nie potrafił dokładnie określić.

Szukanie przyczyn

Załamana, zaczęłam szukać informacji w Internecie. W końcu znalazłam! Objawy: alergie, zmęczenie, „worki pod oczami”, słaba kondycja skóry, włosów, paznokci, problemy z przewodem pokarmowym (i wiele więcej). To wszystko może być przyczyna obecności pasożytów w organizmie!

Kiedy zgłosiłam się do lekarza rodzinnego, dostałam skierowanie na badanie kału. Od razu zostałam ostrzeżona, że podejmuje się 3 próby badań, ponieważ w kale nie zawsze znajdą się jaja pasożytów (a te większe robaki nie przedostają się do kału). Za drugim razem wyszło – jaja glisty. Najpierw przeraziłam się bardzo, nie mogłam w to uwierzyć. Nie mogłam też się załamać, trzeba było działać! Doktor przepisał mi tabletki na odrobaczanie, ale nie czułam się po nich lepiej. Wyniki kolejnych badań również wskazywały na obecność tego pasożyta.

Pasożyty – jak skutecznie z nimi walczyć? 

Znowuż zaczęłam przeczesywać Internet w poszukiwaniu środka do walki z pasożytami. Okazało się, że na rynku jest mnóstwo preparatów tego typu. Najpierw kupiłam jakieś ziołowe kropelki, które również nie przyniosły spodziewanego efektu. Potem znalazłam na jakiejś stronie tabletki Dexavelan. Długo nie czekając postanowiłam zamówić. Podczas kuracji zaczęłam unikać słodyczy i produktów z białej mąki – ponoć jest to idealnie sprzyjające środowisko dla rozwijających się pasożytów.

>> Zobacz także: Skuteczna walka z nadwagą – jak to zrobić?

Dexavelan – stosowanie i efekty

Po pierwszym tygodniu stosowania Dexavelan zaczęłam się wysypiać i nie byłam już tak przemęczona. Worki pod oczami zniknęły. Wreszcie mogłam się skupić w pracy i szef zauważył różnicę w mojej efektywności podczas wypełniania obowiązków służbowych. Tak na marginesie, to całe szczęście, że mam bardzo wyrozumiałego szefa. Po rozmowie zrozumiał mój problem, czekał aż wyzdrowieję i będę pracować tak jak wcześniej.
W drugim tygodniu kuracji znajomi bardzo chwalili mój wygląd i byli mile zaskoczeni moim humorem i pozytywnym nastawieniem do życia. Od czasu, kiedy zaatakowały mnie pasożyty bardzo często miałam wahania nastroju. Myślę, że czasem miewałam nawet stany depresyjne. Nie mogłam zaakceptować samej siebie, przez to jak się czuję i że wyglądam coraz gorzej. Całe szczęście to już minęło.

W między czasie zauważyłam również, że poprawiła mi się perystaltyka jelit. Teraz wypróżniam się regularnie, a wcześniej bardzo często miewałam zaparcia.

Po miesiącu kuracji Dexavelan zauważyłam, że włosy już nie wypadają tak mocno jak wcześniej. Do niedawna musiałam codziennie odkurzać w mieszkaniu, a szczególnie w łazience i sypialni, bo tak bardzo je traciłam. Ale to nie wszystko. Nigdy nie zwracałam uwagi na kondycję mojej skóry. Jakoś nigdy nie miałam tendencji do codziennej pielęgnacji skóry kremami i innymi tego typu produktami. Co prawda, widziałam, że jest ona przesuszona, ale kto by zwracał na to uwagę?? Po pierwszej kuracji od razu zauważyłam różnicę – skóra na moim ciele oraz twarzy stała się nawilżona i jędrna, a cellulit zaczął znikać. Kiedyś nigdy w życiu bym nie uwierzyła, że pasożyty mają tak ogromny wpływ na nasz wygląd, organizm.

Nie czekajcie, aż objawy posiadania pasożytów zaczną dolegać wam bardziej. Może zamiast niektórych leków, które przepisuje wam lekarz (lub tych, które sami wybieracie) na różne dolegliwości wystarczy odrobaczenie organizmu? Zastanówcie się nad tym.

Ja dzięki kuracji z Dexavelan pozbyłam się pasożytów, a wraz z nimi innych dolegliwości. Teraz polecam go rodzinie, znajomym, a także wam drodzy czytelnicy, abyście mogli żyć pełnią życia.

Szanujcie swoje zdrowie

Nie bagatelizujcie swojego zdrowia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kuracji pani Anny, klikając w poniższy link dowiesz się więcej o Dexavelan.

>> Możesz pozbyć się pasożytów i odzyskać pełnię zdrowia. Tym, którzy przeszli kurację, już się to udało. Kliknij, aby dowiedzieć się, jak do nich dołączyć!!

29 KOMENTARZE

  1. miałem dokładnie takie same problemy! :O u mnie była jeszcze wysypka na ramionach, ale jak żona kupiła mi Dexavelan to wszystko minęło 😉

  2. A powiedzcie mi czy ten specyfik działa również na zwierzeta? Mój pies na 99% ma pasożyta i to nie jest tasiemiec (objawy się nie zgadzają) i zastanawiam się jak się go pozbyć 🙁

  3. Stosowaliśmy kurację Dexavelan razem z moją żoną, żadnych objawów nie mieliśmy ale okazało się że po kuracji mielismy dużo więcej energii. Także faktycznie coś moze być na rzeczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here