EcoQuantum Saver – Pan Mariusz i jego próba oszczędzania

7
2987
views
ecoquantum-saver-top

Oszczędzanie energii elektrycznej staje się coraz popularniejsze w naszym kraju.  Jednak czy da się oszczędzać, nie rezygnując z używania różnych urządzeń elektrycznych?  Z zachodu przychodzi do nas urządzenie zwane EcoQuantum Saver. Szukaliśmy w internecie osób, które miały już styczność z tym urządzeniem do oszczędzania energii. Z pomocą przyszedł do nas Pan Mariusz, który postanowił podzielić się ze wszystkimi czytelnikami swoją opinią. Zapraszamy do lektury.

Cześć,

Nazywam się Mariusz, mam 44 lata. Mieszkam niedaleko Wrocławia. Od kilku lat pracuję w niemczech, wiadomo lepsze pieniądze, a że znam język to idealne rozwiązanie. Mimo, że pracowałem za granicą to mój budżet domowy nie był idealny. Mam 4 dzieci, które rosną bardzo szybko. Chcę Wam opowiedzieć jak dowiedziałem się o EcoQuantum Saver.

Jak dowiedziałem się o EcoQuantum Saver

save-money-ecoquantum-saverPracuje za granicą, mam tam znajomych. W związku z tym zdobywanie informacji o nowinkach jest o wiele prostsze. Od jakiegoś czasu wraz z żoną zastanawialiśmy się nad kupnem mieszkania w Warszawie dla naszych dzieci, aby wyjeżdżając na studia miały gdzie mieszkać. Pomysł sam w sobie bardzo dobry, jednak problem powstał przy realizacji. Mianowicie — pieniądze. Koszt kupna okazał się zbyt wysoki w porównaniu z naszymi zarobkami. Oczywiście moglibyśmy wziąć kredyt, jednak rata byłaby bardzo wysoka. W związku z tym stwierdziliśmy, że należy zacisnąć pasa i zbierać pieniądze. Tylko jak? Zaczęliśmy przeglądać nasze rachunki i okazało się, że najwięcej wydajemy na rachunki za prąd! Wynik był zaskakujący. W kazdym miesiącu wydawaliśmy kilkaset złotych. Fakt, że nigdy nie oszczędzaliśmy. Myśleliśmy, że wystarczy ograniczyć zużycie energii. Jednak łatwiej pomyśleć, trudniej zrobić. Pomimo usilnych prób, ograniczania się, to rachunki za prąd spadły raptem o kilka złotych. Niby coś, ale jednak to nie rozwiązywało problemu. To było zdecydowanie za mało. W pracy rozmawiałem ze znajomymi. Kiedy usłyszeli o moim problemie wybuchli śmiechem. Twierdzą, że w Niemczech takie problemy nie istnieją. Oszczędzanie energii jest tam czymś normalnym.  Zaczęli mi opowiadać o najpopularniejszych metodach i urządzeniach. Mnie najbardziej zainteresował EcoQuantum Saver. Oprócz pomocy w oszczędzaniu energii, jest też bezpieczny dla środowiska, co nie ukrywam bardzo pokrywa się z moimi poglądami. Poprosiłem, aby przywieźli mi dwa takie urządzenia, gdyż 1 starcza podobno dla 4 osób.

 

Montaż i pierwsze efekty stosowania EcoQuantum Saver

Po około tygodniu znajomy przywiózł mi dwa takie urządzenia. Wyjaśnił mi, że należy umieścić go blisko licznika energii elektrycznej i to wszystko!!  Wydaje się banalne. Czy coś takiego może działać? Musiałem to sprawdzić. Po powrocie do domu zamontowałem EcoQuantum Saver. Postanowiliśmy nie oszczędzać i zobaczyć jaki będzie efekt. Cały miesiąc cała rodzina korzystała z urządzeń bez żadnych ograniczeń. Efekt?future-of-earth Oczywiście na plus. Około 20% mniejszy rachunek za prąd. A to dopiero 1 urządzenie. W związku z tym stwierdziłem, że muszę zamontować kolejne. Efekt? Rachunki za prąd są teraz mniejsze nawet o 50%. W raz z małżonką kupiliśmy dzieciom mieszkanie, i mamy pewność, że niczego im nie zabraknie. Wiadomo, do mieszkania również kupiliśmy EcoQuantum Saver bo dlaczego nie oszczędzać skoro można? Ostatnio słyszałem, że nasz rząd chce zablokować możliwość sprowadzania tego urządzenia. Więc radzę się spieszyć, póki jeszcze jest możliwość.

Kilka słów od redakcji

Dziękujemy Panu Mariuszowi za recenzje EcoQuantum Saver. Mamy nadzieje, że jego doświadczenia pomogą wielu ludziom chcącym rozpocząć oszczędzanie. Jeśli macie ochotę rozpocząć oszczędzanie z EcoQuantum Saver to mamy dla Was dobrą wiadomość. Od niedawna produkt jest dostępny również w Polsce. Poniżej wstawiamy linka do strony producenta. Gorąco zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi doświadczeniami dotyczącymi tego produktu.

Chcesz rozpocząć oszczędzanie energii? Kliknij i poznaj więcej szczegółów!!

7 KOMENTARZE

  1. Ja już to kupiłem będąc na wakacjach we Francji. Powiem szczerze, że działanie tego produktu przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Gorąco polecam wszystkim.

  2. Cudowna historia. Trochę zazdrość bierze, że taki był powód, ale ważne że skutecznie udało się urzeczywistnić marzenia! Gratulacje! Też zamówię, może mi to pomoże.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here