Fusion FuelSaver – czy pomoże zaoszczędzić paliwo?

28
1636
views
fusion fuelsaver doświadczenia i opinie

Każdy posiadacz pojazdu – nieważne, czy jest to auto osobowe, motocykl czy bus – pragnie ograniczyć spalanie paliwa. Chcemy jeździć tyle samo co zawsze, a jednocześnie oszczędzać na benzynie. Szczególnie gdy cena paliwa jest ciągle zmienna i niepewna. Warto również wspomnieć tu o ochronie środowiska naturalnego, ponieważ oszczędzając paliwo, przyczyniamy się do redukcji emisji szkodliwych substancji do otaczającego nas ekosystemu. Zastanówmy się, jak możemy zaoszczędzić paliwo? Czy jest to w ogóle możliwe?

Sposobów na redukcję spalania paliwa jest wiele, począwszy od eko-jazdy, aż po korzystanie z dostępnych darmowych parkingów i przesiadanie się w komunikację miejską. Tylko czy to są skuteczne metody? Jak zaoszczędzić więcej? Czy Fusion FuelSaver może nam w tym pomóc? Przekonajmy się, jakie doświadczenia związane z tym ma Pan Tomasz.

Fusion FuelSaver – opinie i doświadczenia pana Tomasza

Witam wszystkich,

Od kiedy skończyłem 18 lat, mam prawo jazdy i regularnie jeżdżę samochodem. Dawniej nie martwiłem się tym, że muszę zatankować, gdyż pierwsze auto, którym się poruszałem, było mojego ojca. Dlatego też zbiornik paliwowy był zawsze pełny, a ja nie musiałem wydawać swoich pieniędzy na benzynę.

Obecnie jestsmutny kierowcaem już dużo starszy i mam do utrzymania nie tylko dwa samochody (swój i żony), ale także tiry, ponieważ prowadzę rodzinną firmę transportową. Dlatego istotne dla mnie jest to, aby zaoszczędzić jak najwięcej. Do tego ceny benzyny systematycznie się podwyższają… Faktem jest, że posiadam zniżki na stacjach paliw, jednak było to dla mnie wciąż za mało.. Ponadto okazało się, że mój starszy syn jest chory na astmę. Spowodowało to we mnie zmianę, jeśli chodzi o podejście dbania o nasze środowisko naturalne. Każdy z nas wie, że spalanie paliwa wiąże się z ogromnymi zanieczyszczeniami powietrza! Dlatego postanowiłem „upiec dwie pieczenie na jednym ogniu” i poszukać czegoś, co pozwoli mi zredukować spalanie paliwa.

Zobacz także: Czy plastry mogą skutecznie odchudzać?Opinia użytkownika

Szukałem wielu rozwiązań…

Próbowałem przeróżnych sposobów. Wymieniłem we wszystkich pojazdach opony na premium, wysłałem swoich pracowników na kursy dotyczące eko jazdy, a sam wyłączałem silnik zawsze wtedy, gdy się dało. Ponadto usunąłem z samochodu bagażnik dachowy, jeździłem z zamkniętymi oknami – wszystko po to, aby zniwelować opory aerodynamiczne, które znacznie zwiększają spalanie benzyny. Dodatkowo wybierałem z żoną takie trasy, które prowadziły nas przez lepsze i szersze drogi, nawet jeśli były one zdecydowanie dłuższe. Dlaczego nie wybieraliśmy skrótów? Gdyż często wiązały się z licznymi zakrętami i ubytkami w jezdni, a przecież przeciętne auto jadące ze stałą prędkością 100 km/h spala mniej paliwa.

Wszystkie te czynniki wpłynęły znacząco na zminimalizowanie kosztów związanych z kupowaniem benzyny. Jednakże dla mnie było to wciąż za mało… Z polecenia kolegi zainteresowałem się urządzeniem oszczędzającym paliwo Fusion FuelSaver.

Fusion Fuelsaver – co to jest i gdzie kupiłem

Na początku może gwoli wyjaśnienia napiszę, co to konkretnie jest, bo zdaję sobie sprawę, że mogą to czytać ludzie, którzy nigdy w życiu nie słyszeli o tym produkcie.

Fusion FuelSaver jest to urządzenie, które ma za zadanie ograniczyć zużycie naszego paliwa. Produkt ten składa się z dwóch części wykonanych z trwałego materiału, w których wnętrzu kryją się specjalne magnesy z neodymu.

Zamontowanie tego urządzenfusion fuelsaver wskaźnik paliwaia na przewodzie paliwowym ma przyciągnąć niekorzystne skrzepy w paliwie i je usunąć za pomocą wytworzonego pola magnetycznego. Wynikiem całego tego mechanizmu jest zredukowanie zużycia paliwa, a co z tym się wiąże obniżenie emisji zanieczyszczeń do naszego środowiska. Według producenta korzystanie z tego urządzenia ma zmniejszyć transmisję CO oraz CH o 50%!

Nie ukrywam, że na początku byłem sceptycznie nastawiony, jednakże zdecydowałem się na kupno tego produktu. Urządzenie nie było drogie, więc zamówiłem jedną sztukę na stronie producenta i zamontowałem w swoim samochodzie.

Fusion FuelSaver – moje wrażenia dotyczące tego produktu

Pierwsze moje wrażenie dotyczy samej instalacji tego urządzenia, ponieważ faktycznie instrukcja obsługi była łatwa, a ja bardzo szybko założyłem Fusion FuelSaver na mój przewód paliwowy. Do tego zabezpieczyłem go plastikowymi obręczami, które były załączone do zestawu. Ze względu na brak czasu postanowiłem zapisywać codziennie, ile mam paliwa i ile go zużywam.

Podczas pierwszej jazdy z oszczędzaczem paliwa Fusion FuelSaver od razu zauważyłem, że mój samochód pracuję o wiele ciszej, a silnik działa sprawniej i efektywniej. W ciągu tygodnia okazało się, że rzadziej musiałem tankować. Po miesiącu korzystania z tego urządzenia byłem świadomy tego, że oszczędzam swoje paliwo 🙂

Zobacz także: Historia użytkownika, który uporał się z problemami seksualnymi

Fusion FuelSaver – moja opinia

fusion fuelsaver jak oszczędzać paliwoWedług mnie to świetny sposób na zminimalizowanie swoich kosztów! Jestem mega szczęśliwy, że udało mi się w końcu znaleźć panaceum na mój problem. Podsumowując, dzięki używaniu Fusion FuelSaver:

 • mój samochód działa płynniej i ciszej
 • zużycie paliwa zmniejszyło się o ponad 30 %
 • po pierwszym miesiącu zaoszczędziłem 300 zł 🙂
 • instalacja jest prosta i szybka, więc każdy może zamontować oszczędzacz

Do tego wszystkiego dochodzi fakt, że Fusion FuelSaver jest całkowicie bezpieczny dla Twojego auta, a korzystając z tego urządzenia przyczyniacie się bezpośrednio do ochrony naszego środowiska!

Cieszę się, że mogłem podzielić się z wami moim wrażeniami na temat tego produktu. Uważam, że warto przeznaczyć każdą złotówkę na Fusion FuelSaver, bo jest tego wart! Polecam!

P.S. Kupiłem już kilka sztuk z zamiarem zamontowania go na auto mojej żony i na pojazdy firmowe 🙂

Opinia redakcji

Jesteśmy zadowoleni, że na bieżąco wysyłacie nam mnóstwo listów dotyczących swoich doświadczeń. Szczególnie, gdy są to recenzje wybranych przez was produktów. Dzięki panu Tomaszowi mogliśmy dowiedzieć się jak działa i czy jest skuteczne urządzenie Fusion FuelSaver. Teraz już wiemy, że warto skusić się na zakup tego produktu. Fusion FuelSaver to skuteczne i sprawdzone urządzenie, dzięki któremu możemy zaoszczędzić paliwo oraz zadbać o nasze środowisko.

Pamiętajcie, czytamy każdy nadesłany przez was list. Możecie napisać o każdym produkcie i usłudze, a my opublikujemy wasze historie! Czekamy na wasze e-maile pod adresem [email protected]

Ponadto zachęcamy – jak zawsze – do dyskusji w komentarzach. Jesteśmy ciekawi, czy też korzystaliście z oszczędzacza paliwa Fusion FuelSaver?

>> Użytkownicy potwierdzają – kilkaset złotych oszczędności miesięcznie. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i zamówić Fusion FuelSaver ze żniżką!!

28 KOMENTARZE

 1. Mam niewielką firme transportowa, fusion fuel wspomógł oszczędzanie mojego dochodu. Teraz wydaje znacznie mniej na paliwo. Polecam

 2. podobnie jak autor tekstu, zaoszczędziłem w ciagu miesiaca 300zł! Zakup mi się zwrócił, a ja nadal oszczedzam na paliwie.

 3. Fusion Fuel zredukował zuzycie paliwa ok. 40%, stosuje go w Volkswagenie t-roc. Najlepszy oszczędzacz paliwa. Polecam! Zobaczcie jeszcze te informacje, mnie przekonały – link 😉

 4. chociaż mało jeżdżę, to zauwazylam ze Fusion Fuelsaver faktycznie dziala! Zumieniwajacy gadżet, drugi taki sam czeka na urodziny meza 🙂

 5. Dostałam fusion fuelsaver w prezencie od narzeczonego. Zamontowanie było proste jak bułka z maslem! Szybko zamonotwalam, pojechalam i po miesiacu uzytkowania widze pozytywne efekty. Produkt wart polecenia 🙂

 6. oszczedzac paliwa marki Fusion FuelSaver nie tylko oszczędza nasze pieniądze ale środwisko! Tyle sie teraz o tym mówi, a malo kto decyduje sie na ochrone naszego ekosystemu/ Nie badzmi egositami i zadbajmy tez o srodowisko o!

 7. fusion dziala, samochod chodzi jak ta lala, rzadziej zajezdzam na stacje, mniej wydaje, dluzej jezdze, a srodowisko jest czytsze. sama superlatywy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here