HairCode. Czy współczesna genetyka zwalczy wypadanie włosów? Historia użytkowniczki

23
539
views
haircode czy zwalczy wypadanie włosów opinie

Czy osiągnięcia współczesnej genetyki pozwolą nam pozbyć się problemu łysienia? Oto opinia użytkowniczki, która skorzystała z terapii genetycznej HairCode.

Włosy są ważne dla dobrego wyglądu i urody. Niejeden z nas zastanawiał się, jak zwiększyć objętość włosów, poprawić ich kondycję i odżywić skórę głowy. Coraz częściej oczekujemy nie tylko wzmocnienia, ale i zagęszczenia fryzury – szczególnie w takich sytuacjach, gdy prześwity lub zakola są już mocno widoczne, a my staramy się nie doprowadzić do jeszcze większego wyłysienia. Jak powinniśmy zareagować, gdy zauważymy łysinę? Czy jest skuteczny i bezpieczny sposób zagęszczenia naszych włosów?

Pani Elżbieta miała podobny problem, który próbowała rozwiązać w różny sposób. W pewnym momencie trafiła na HairCode. Przeczytajmy list, aby przekonać się, czy usługa bazująca na testach DNA jej pomogła.

Czy HairCode zwalczył wypadanie włosów?

Witam serdecznie czytelników,

łysienie u kobiet haircodena wstępie mojego listu chciałabym opowiedzieć krótko o sobie i moim skrywanym sekrecie. Mam 42 lata i pochodzę z Suwalszczyzny. Nigdy nie zwracałam uwagi na moją czuprynę i nie przejmowała się jej stanem. Podążając za modą, często zmieniałam kolor lub ścinałam swoje włoski.

Po trzydziestce zauważyłam, że moje włosy przestały być odporne na fryzurowe szaleństwa. Nie wypadało ich za wiele, ale byłam świadoma tego, że jeśli wciąż będę je poddawać różnym zabiegom, to będzie jeszcze gorzej.

>> Wypadanie włosów a genetyka. Co na ten temat mówi specjalista?

Walka z wypadaniem włosów. Jak trafiłam na HairCode

Pewnego dnia, siedząc przy łazienkowym lustrze, zauważyłam, że pomiędzy pasmami włosów, na czubku głowy, pojawiły się niewielkie prześwity. Byłam zaskoczona i jednocześnie przerażona. W tym momencie przeżywałam trudny okres w swoim życiu, dlatego myślałam, że być może to stres jest przyczyną wypadania moich włosów. Pomimo to tygodnie mijały, a ja nadal miałam prześwity, które niestety się zwiększały.

haircode walka z wypadaniem włosówSytuacja się pogarszała, a ja nie miałam pojęcia, co za tym wszystkim się kryje. Zanim wybrałam się do specjalisty, chciałam spróbować różnych sposobów znalezionych w sieci. Były to głównie specjalne maski, które nakładałam nie tylko na włosy, ale także na skalp. Łykałam również suplementy diety bogate w witaminy z grupy B oraz żelazo.

Przez ostatnie lata szukałam skutecznego sposobu ukrycia mojej tajemnicy i nie chciałam, aby osoby z mojego otoczenia dowiedziały się, że jestem  prawie łysa. Nie odważyłam się jednak nosić peruki. Wolałam nie wychodzić z domu, niż się w niej pojawić w pracy. Z tego też względu poprosiłam o bezpłatny urlop, by móc pozbyć się całkowicie mojej łysiny.

>> Jakie efekty dało czytelniczce stosowanie tych plastrów na odchudzanie?

Badania HairCode – co to jest?

Byłam już bliska podjęcia decyzji o przeszczepie włosów w klinice chirurgii estetycznej, gdy trafiłam na testy genetyczne HairCode. Zainteresowałam się tą usługą, ponieważ zaciekawił mnie sposób podejścia do problemu łysienia.  Twórcy badań DNA HairCode – aby móc je skutecznie wyeliminować – szukają przyczyny tego zjawiska. Rozwiązanie problemu o podstaw brzmiało sensownie, dlatego postanowiłam skorzystać z tej usługi.

HairCode to badania genetyczne, które są wykonywane w specjalistycznych laboratoriach w naszym kraju. Profesjonalna kadra naukowa bada nasze geny, by móc precyzyjnie stwierdzić, co jest winne wypadaniu włosów. Wyniki testów, oprócz przedstawienia źródła problemu, proponują dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb terapie, których celem jest zagęszczenie włosów, odżywienie skóry głowy i wzmocnienie cebulek. Dodatkowo w trakcie całego procesu możemy liczyć na fachową pomoc genodoradcy.

Efekty po zastosowaniu HairCode

haircode czesanie sięNa wyniki badań HairCode nie musiałam długo czekać. Okazało się, że przyczyną nadmiernego wypadania włosów w moim przypadku było łysienie androgenowe. Nie miałam nawet pojęcia, że jestem w grupie ryzyka zachorowania na tę dolegliwość. Wiem, że w mojej rodzinie zdarzały się przypadki łysiejących mężczyzn, ale nie spodziewałam się, że będę sama będę mieć w przyszłości podobny problem. Na szczęście w porę zrobiłam badania, dlatego wiedziałam, jakie leczenie powinnam wybrać. Ponadto wyniki potwierdziły moje wcześniejsze przypuszczania, gdyż okazało się, że jestem uczulona na jeden składnik, który często występuje w szamponach i odżywkach do włosów.

Po wykonaniu testów HairCode  i zastosowaniu się do wytycznych badań, w niedługim czasie pozbyłam się ubytków oraz prześwitów na mojej głowie. „Baby hair” w wyłysiałych miejscach zaczęły pojawiać się już po tygodniu.

Moja opinia o HairCode

Jestem całkowicie zadowolona z efektów. Nareszcie pozbyłam się łysego placka z mojej głowy! Teraz mogę spokojnie chodzić do pracy, umawiać się z przyjaciółmi i nie martwić się o nieestetyczne ubytki.

Korzystanie z badań genetycznych HairCode ma wiele zalet. Badania nie kosztują dużo, a do tego można spróbować dostać się na darmową konsultację z genodoradcą. Możemy ocenić stan naszej skóry głowy, co może nam pomóc pozbyć się uczuleń, łupieżu lub spowolnić proces przetłuszczania się włosów. Uważam jednak, że główną zaletą całego procesu jest uzyskanie efektu zagęszczenia włosów i poprawa ich kondycji.

Napisałam ten list, by przybliżyć wam temat badań genetycznych. Nasze DNA zawiera o nas mnóstwo informacji. Jeśli więc borykacie się z wypadaniem włosów tak jak ja, to polecam serdecznie skorzystanie z badań genetycznych HairCode. Na pewno się nie zawiedziecie!

HairCode – czy warto?

Dziękujemy za przesłany list. Cieszymy się, że pani Elżbiecie udało się zwalczyć łysienie i zagęścić włosy. Uważamy, że zawsze warto się przebadać, gdyż badania genetyczne HairCode pozwolą nam nie tylko pozbyć się łysiny lub zakoli, ale pomogą także stwierdzić, czy jesteśmy w grupie ryzyka zachorowania choroby takie, jak łysienie androgenowe.

>> HairCode to koniec problemów z wypadaniem włosów. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej i pozwolić, by Twoimi włosami zajęli się naukowcy!!

Zapraszamy do komentowania lub wysyłania listów na nasz adres redakcyjny: [email protected] Czekamy na wasze wiadomości.

23 KOMENTARZE

  1. Czy już ktos to próbował stosować i może powiedzieć jaka jest skuteczność tego HairCode? Czy warto inwestować w to swój czas i pieniądze?

  2. Mam 22 lata a pojawiają się u mnie już pierwsze oznaki łysienia, będę musiał koniecznie coś z tym zrobić bo nie wyborażam sobie być łysym :/

  3. Leczenie łysienia które zalecił mi specjalista z HairCode zaczyna już przynosić pierwsze efekty, włosy na górze głowy stają się bardziej gęste, łyse miejsce z tyłu też zaczyna znikać 😉 jestem ukontentowany 😀

  4. Czy ja dobrze zrozumiałem, że oni badają geny danej osoby po jakiejś konsultacji ze specjalistą i za tego specjalistę się nic nie płaci? I on potem dobiera jakieś konkretne leczenie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here