Jak działa aplikacja Klub Rossmann? Doświadczenia pani Agaty

0
629
views
aplikacja rosmann czy warto ją mieć

Jedna z najpopularniejszych sieci drogeryjnych w Europie Rossmann wypuściła na rynek aplikację mobilną. Dzięki aplikacji użytkownicy mają dostęp do zniżek i kodów rabatowych i wyjątkowych promocji tylko dla klubowiczów. Za każde zakupy naliczane są punkty. Jak dołączyć do Klubu? Jakie są korzyści? Czy warto dołączyć do Klubu Rossmann?

Rossman to największa i najbardziej popularna sieć drogeryjna w Europie. Drogerie Rossmann funkcjonują w Niemczech, w Polsce, Czechach, Albanii, Turcji i na Węgrzech. Została założona przez Dirka Rossmanna 17 marca 1972 roku. W Polsce pierwszą drogerię otworzono 23 maja 1993 w Łodzi. Ostatnio drogeria wprowadziła do użytku aplikację Klub Rossmann. Jak się sprawuje? Jak działa? Pani Agata postanowiła podzielić się z nami swoimi wrażeniami i odczuciami związanymi z używaniem aplikacji.

Czy warto dołączyć do Klubu Rosmann? Opinia pani Agaty

Od wielu lat kupuję kosmetyki i środki czyszczące w Rossmann. To dobra drogeria z szerokim asortymentem – od kosmetyków po środki dla dzieci. Kupuję tam ze względu na częste i atrakcyjne promocje. Uważam, że to jedna z zalet drogerii Rossmann. Dodatkowo drogerię mam blisko swojego miejsca zamieszkania.  Od niedawna drogeria wprowadziła do użytku klientów aplikację Klub Rossmann. Pewnie jesteście ciekawi jak działa? W jaki sposób można dołączyć do Klubu Rossmann i jakie korzyści możecie osiągnąć?

Aplikacja Klub Rossmann a promocje

aplikacja rosmann czy warto ją miećKilka dni temu ściągnęłam sobie aplikację Klub Rossmann, o której istnieniu poinformowała mnie moja koleżanka. Lubie kupować na promocjach, bo to duża oszczędność pieniędzy. Do drogerii Rossmann wpadam często. Zasięgnęłam informacji u źródła – u dziewczyn pracujących w drogerii. Dowiedziałam się, że ta aplikacja pozwala zakup towarów dostępnych w sklepie w promocyjnych cenach. Klub Rossmann to nie tylko aplikacja, ale również program lojalnościowy dla stałych klientów.  Dzięki aplikacji i członkostwa w Klubie pierwsza dowiaduje się o akcjach promocyjnych. Niedawno odkryłam, że mam dostęp do unikatowych kodów rabatowych i zniżek.

>> Zobacz także: Oszczędzanie na paliwie z Fusion FuelSaver – opinia użytkownika

Klub Rossman – jak dołączyć?

Korzystanie z systemu jest dziecinnie łatwe. Nie wymaga zaawansowanych umiejętności. Ściągnęłam aplikację Rossmann PL ze sklepów: Google Play, App Store lub Windows. Następnie zarejestrowałam się do aplikacji i zalogowałam. Później musiałam wypełnić formularz rejestracyjny i zadecydować, czy chcę skorzystać z programu Klub Rossmann, Rosnę! czy oba.

Warto pamietać, że uczestnikiem Klubu Rossmann może być osoba, która ukończyła 18 rok życia, posiadają smartfon z systemem operacyjnym Android 4.0.4., iOS. Uczesnik musi zamieszkiwać na terenie Polski. Rejestracja w programie i pobranie aplikacji jest bezpłatne.

Klub Rossmann – jakie są korzyści?

Nie sądziłam, że aplikacja może być tak pożyteczna. Moja przyjaciółka mówiła mi, jak wygodne jest używanie aplikacji. Nie chciało mi się wierzyć, że ta aplikacja daje mi dostęp do wielu promocji i zniżek. Teraz wiem, że dobrze, że zapisałam się do tego programu lojalnościowego. Bycie członkiem Klubu Rossmann to praktycznie same korzyści. Mam dodatkowe rabaty i zbieram punkty 1zł=1 punkt. Dodatkowo oszczędzam na zakupach z dodatkowymi rabatami. Każdego dnia otrzymuję alerty cenowe. Korzystając z aplikacji wspieram organizacje dobroczynne.

>> Zobacz także: Czy plastry mogą odchudzać? Opinia użytkownika

Aplikacja pozwala również zlokalizować drogerie Rossmann w mojej okolicy, co przydaje się, gdy jestem poza miejscem zamieszkania. Dodatkowo dowiaduje się o różnych promocjach i produktach z wyprzedzeniem. Propozycje promocji są dostosowane do potrzeb każdego klubowicza.  Otrzymuję punkty za wszystkie zakupy dokonane w drogerii. Liczbę zgromadzonych punktów można sprawdzić po zalogowaniu się na swoim koncie w aplikacji Rossmann PL i wybrać „Twoją Kartę”. Bardzo często wywołuję w Rossmannie zdjęcia. Dzięki uczestnictwie w Klub Rossmann mam aż 20% zniżki na wywoływanie zdjęć. Polecam tą aplikację wszystkim, którzy tak jak ja często korzystają z oferty  Rossmannie.


Bardzo dziękujemy za nadesłany tekst. Cieszymy się, że coraz częściej dzielicie się z nami swoimi opiniami na temat aplikacji. Jeżeli również chcielibyście się podzielić swoimi wrażeniami na temat zakupionego produktu lub usługi, kierujcie swoje historie na naszą skrzynkę pocztową: [email protected]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here