Lego tape – taśma do budowania z klocków – Czy rozwija kreatywność?

0
428
views
Lego-tape

Rynek zabawek dla dzieci jest pełen rzeczy, które wspomagają rozwój psychiczny i fizyczno-ruchowy dziecka w każdym wieku. Na rynku  jest wiele zabawek, które ze względu na swoje funkcje mają za zadanie rozwijać i kształtować umiejętności oraz zdolności dziecka. Od interaktywnych kursów językowych po naukę liczenia i tworzenia przedmiotów zgodnie z inwencją dziecka. Dylematem rodziców jest wybór właściwej zabawki, która nie tylko będzie świetną rozrywką, lecz również wspomoże rozwój dziecka na każdym poziomie i w każdym wieku.  Jednym z produktów, który zdobywa coraz większą popularność jest Lego tape. Do naszej redakcji nadsyłacie coraz więcej swoich historii związanych z użytkowaniem Lego Tape – elastycznej taśmy do budowania z klocków, współpracującej z takimi markami zabawek jak Lego, Mega Blocks, Kreo, Lepin. Dzisiaj przedstawiamy wam historię pani Marleny, która zdecydowała się na zakup lego tape i zrobiła coś dla rozwoju własnego dziecka.

Lego tape – edukacyjna zabawka to dobra inwestycja pieniędzy

Cześć! Nazywam się Marlena. Jestem matką dwójki dzieci. Z wykształcenia jestem psychologiem i wiem jak ważny jest prawidłowy rozwój dziecka. Na co dzień nie zawsze mam czas żeby sprawdzać czym dokładnie bawią się moje dzieci. Staram się, żeby zabawki, które im kupujemy były pożyteczne, a nie tylko stanowiły rozrywkę. Uważam, że inwestycje w zabawki o czysto rozrywkowym charakterze to strata pieniędzy. Przynoszą więcej szkód niż korzyści. Od urodzenia pierwszego dziecka inwestuję w sprawdzone marki zabawek. Edukacyjny walor jest dla mnie bardzo ważny i często decyduje o ostatecznym wyborze i zakupie. Zauważyłam, ze moje dzieci lubią bawić się klockami. Ja również uważam, że to wartościowa zabawka i dobra inwestycja pieniędzy. Niedawno znalazłam gdzieś w internecie Lego tape – samoprzylepną, elastyczną taśmę do budowania z klocków Lego. Zachęcił mnie opis i funkcje tej zabawki oraz możliwość różnorodnego wykorzystania.

Lego tape – samoprzylepna taśma do budowania z klocków rozwinęła kreatywność mojego dziecka

        legotape zabawka dla dziecka    Moje dziecko ma 7 lat i lubi bawić się nowymi rzeczami, których wcześniej nie znał. To dobre zajęcie, które rozwija i uczy. Postanowiłam zakupić Lego tape i sprawdzić czy moje dziecko je polubi. Lego tape to elastyczna taśma, która pozwala na budowanie z klocków wokół narożników. Taśma jest elastyczną podstawą do umieszczania na niej klocków. Od inwencji dziecka zależy gdzie zostanie przyklejona taśma. Elastyczne paski taśmy można wycinać i budować własne przestrzenne obrazy z wykorzystaniem klocków Lego. Lego Tape występuje w wielu kolorach. Każdy znajdzie coś dla siebie.      Wielokolorowa Lego tape jest tym czego szukałam dla swojego dziecka. Zauważyłam, że bardzo angażuje się w wycinanie i układanie taśmy, na której  umieszcza różne konstrukcje i elementy. Lego tape zdecydowanie rozwija kreatywność mojego dziecka każdego dnia. W każdej zabawie z Lego tape moje dziecko uczy się czegoś nowego i realizuje swoje pomysły budując z klocków.

Lego tape – samoprzylepna taśma do klocków rozwija zmysł przestrzenny

            To nieprawdopodobne, ale ta samoprzylepna, elastyczna taśma poprawiła zdolność koncentracji mojego dziecka podczas zabawy. To bardzo przydatna umiejętność, którą później może wykorzystać w dorosłym życiu. Lego tape jest elastyczny i wyposażona w samoprzylepny podkład, dzięki czemu można ją przymocować do ścian, innych zabawek, a nawet do ubrania!  Moje dziecko zaczyna tworzyć coraz bardziej skomplikowane budowle z klocków. Lego tape pozwala tworzyć krzywizny,  wzgórza, rzeki i drogi. Najlepsze jest to, że ta zabawka kosztuje niewiele. Można powiedzieć, że jest tania, a kreatywność dziecka jest bezcenna.  Lego tape sprawiła, że moje dziecko ma więcej pomysłów, rozwija swój zmysł przestrzenni i chętniej realizuje pomysły na coraz to nowe budowle z klocków.

lego tape play

Od redakcji

 Cieszymy się, że tak chętnie dzielicie się swoimi historiami z naszą redakcją. Dziękujemy za wszystkie interesujące historie. Cieszymy się, że produkt usatysfakcjonował panią Marlenę i pomógł jej dziecku. My zachęcamy do przesyłania waszych historii z Lego tape w roli głównej. Na wszystkie maile czekamy z niecierpliwością. Zachęcamy również do dzielenia się wrażeniami pod tekstem


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here