Musculin Active- efekty – super sylwetka na wakacje?

2
257
views
Musculin Active - opakowanie

Wakacje, plaża, słońce… Wielu z was wybiera się na wakacyjny odpoczynek w różne zakątki świata, by zaznać trochę odpoczynku i relaksu. Duża część lubi też pochwalić się widocznym sześciopakiem i muskulaturą przed pięknymi kobietami. Właśnie z tą historią napisał do nas dziś Paweł z Wrocławia., dla którego mięśnie brzucha były marzeniem i żmudną walką.

Pokazania ciała na plaży – problem?

Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Paweł. Z zawodu jestem kelnerem. Od dawna wstydziłem się pokazywać swoje ciała na plaży, a uwielbiam spędzać wakacyjny urlop nad morzem. Przez ostatnich kilka lat w trakcie wakacji nawet do wody wchodziłem w koszulce. Pokazanie swojego brzucha strasznie mnie onieśmielało i zawstydzało. Wiadomo, każdy jest różny, ale ja chciałem pochwalić się mięśniami, a nie sadełkiem, które rzucało cień na niektóre części mojego ciała. Widziałem, że ludzie mi się przyglądają. Rok temu przeszedłem kompletne załamanie. Wylegiwałem się na leżaku, a przechodząca obok dziewczynka z mamą pokazała na mnie palcem. Wtedy postanowiłem radykalnie zmienić swoje życie i zacząć trenować na siłowni.

Trening cardio i motywacja

Tak jak postanowiłem, tak i zrobiłem. Od razu po powrocie do domu kupiłem karnet na siłownie. Podczas pierwszej wizyty odbyłem rozmowę z trenerem. Zasugerował mi trening cardio, znany jako trening wytrzymałościowy wspomagający układ krążenia oraz redukujący zapasy tłuszczu – głównie rowerek, bieganie i orbitrek.

Oczywiście, na początku trudno było się przyzwyczaić do spędzania wolnego czasu na siłowni i zmusić do pokazania się między wszystkimi dobrze zbudowanymi, wysportowanymi osobami. Najgorszy był pierwszy miesiąc. Wiedziałem jednak, że jeśli teraz odpuszczę, to znowu będę musiał się wstydzić. Po kilku miesiącach udało mi się zrzucić kilka kilogramów, co było dla mnie wspaniałym przeżyciem. Zrzucałem po 4-5 kilo miesięcznie, co dawało mi niezwykłą motywację do dalszych starań. W końcu nastąpił czas na budowę odpowiedniej sylwetki. Zmieniłem trening na ukierunkowany pod budowę masy mięśniowej.

Suplement diety Musculin Active- skład i działanie

Minęły 3 bardzo ciężkie miesiące. Niestety, do wymarzonej formy wciąż była bardzo daleka droga. Zacząłem interesować się suplementami diety. Zarówno na forach, jak i na siłowni krążą naprawdę sprzeczne opinie co do ich działania oraz efektów.

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji zdecydowałem się na Musculin Active. Wybrałem ten produkt, gdyż pozwalał zwiększyć masę mięśniową, spalając jednocześnie zbędny tłuszcz. Dztreningów, jaki i codziennej pracy zawodowej. Beta-alanina wspomagała wytrzymałość podczas dłuższych i bardziej wymagających treningów, a L-arganina oraz kreatyna pomagały budować czyste mięśnie. Byłem w szoku efektów, które pojawiły się już po miesiącu stosowania.

Wrażenia 

Sam nie wierzyłem w to, co widziałem w lustrze. Suplement brałem 3 miesiące. Nadeszły wakacje, a ja wyglądałem świetnie i nie wstydziłem się już chodzić bez koszulki. Wręcz przeciwnie – chwaliłem się swoją muskulaturą. Musculin Active pomógł mi chodź nieznacznie. Bez niego musiałbym harować jeszcze przez ponad rok, by osiągnąć takie rezultaty. Teraz czuję się świetnie i mam nadzieję, że moja wiadomość zmotywuje innych do pracy nad sobą i wyborem właściwego środka, który im w tym pomoże.


Jak widać, Pawłowi udało się rozpocząć walkę o budowę idealnej sylwetki.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here