O nas

Redakcja portalu

NATALIA KARPIŃSKA I MAREK WOŹNIEWSKI

Cześć wszystkim! Wysyłacie nam listy ze swoimi historiami i doświadczeniami, więc dobrze by było, gdybyśmy się lepiej poznali.

Jesteśmy dwójką przyjaciół, która razem skończyła studia dziennikarskie. Od zawsze łączyła nas wspólna pasja – pisanie artykułów oraz chęć niesienia pomocy. Któregoś dnia wpadliśmy na pomysł, że dobrze byłoby podzielić się tym hobby na większą skalę. Stąd pomysł na założenie tego portalu. Nie dość, że realizujemy swoje marzenia, to wyciągamy pomocną dłoń do osób, które potrzebują rzetelnej informacji lub rady.

Nasza strona to Wasze historie – dlatego tak naprawdę to właśnie Wy ją tworzycie. Mojedoswiadczenia.pl to coś więcej, niż tylko listy nadesłane od czytelników. To często bardzo wzruszające, osobiste historie.

Jesteśmy naprawdę wdzięczni, że tyle osób tak chętnie dzieli się z nami swoimi przeżyciami i opiniami na temat produktów, które stosowali. Czy istnieje coś bardziej wiarygodnego, niż doświadczenie innych? Po co uczyć się na własnych  błędnych, skoro można wyciągnąć wnioski z cudzych przeżyć?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami.

Zachęcamy również do wypełnienia formularza i napisania listu z własną recenzją na temat konkretnego produktu.

natalia karpieńska
Natalia Karpińska – Absolwentka studiów dziennikarskich i zawodowa dziennikarka. Prywatnie mama dwójki dzieci. Lubi gotowanie, podróże oraz kino.
marek woźniewski
Marek Woźniewski – Absolwent chemii, z którą związał również swoją pracę zawodową. Oprócz chemii, jego największą pasja jest pisanie i publikowanie. Współzałożyciel i autor kilku serwisów internetowych, m.in. tego, który właśnie czytasz.