Paznokcie hybrydowe – test lakierów hybrydowych Semilac

0
283
views
hybrydy semilac test

Paznokcie hybrydowe z roku na rok cieszą się rosnącą popularnością. Są doskonałym rozwiązaniem dla każdej kobiety, która marzy o długich i zadbanych paznokciach. Manicure hybrydowy można wykonać samodzielnie w domu. Wymaga to jednak wprawy i odpowiednich produktów. Z pomocą przychodzą lakiery hybrydowe Semilac. Pani Karolina postanowiła podzielić się z nami swoimi doświadczeniami ze stosowania lakierów hybrydowych Semilac.

Lubię manicure. Od kilku lat stosuje lakiery hybrydowe, które dobrze się u mnie sprawdzają.  Prowadzę aktywny tryb życia i lubię dbać o wygląd swoich paznokci. Śledzę najnowsze trendy i cały czas poszukuję idealnego lakieru hybrydowego. Hybrydowe paznokcie sprawdzają się u mnie najlepiej. Ostatnio zainteresowałam się lakierami hybrydowymi marki Semilac. Postanowiłam spróbować.

Semilac – szeroka oferta lakierów hybrydowych do paznokci

Zdecydowałam sie na Semilac, bo naprawdę lubię tą firmę i mam do niej spore zaufanie. Słyszałam wiele dobrego o hybrydach Semilac. Semilac ma w swojej ofercie lakiery hybrydowe, żele do paznokci i akcesoria do stylizacji paznokci. W palecie lakierów hybrydowych Semilac znajduje się ok. 250 kolorów.

Bardzo często malowałam paznokcie klasycznymi lakierami, które nie wymagały utwardzania lampą. Lakiery Semilac stały się must-have w mojej kosmetyczce. Dużo podróżuje i w moim przypadku świetnie sprawdził się zestaw Test Me. Mogę mieć idealny manicure hybrydowy niezależnie od tego, czy jestem w domu czy na wyjeździe.

Test Me Semilac – lakiery hybrydowe na każdą okazję?

Zestaw Test Me Semilac składa się z bazy Semilac 3 ml,  topu Semilac 3 ml, koloru 147 Violet in The Dark, pilnika prostego 100/180 oraz białego stripera do usuwania lakierów oraz power banka o pojemności 2200 mAH. Dodatkiem do zestawu jest mini lampa UV LED 3W, która przydaje się do utwardzania hybrydowych lakierów kolorowych. Zestaw bez problemu mieści się w kobiecej torebce. Dzięki mobilnemu zestawowi mogę wykonywać manicure hybrydowy i wzorki w czasie podróży.

Zestaw Test Me Semilac – jak go używałam?

hybrydy test me semilac Na wstępie powiem, że lakier hybrydowy Semilac łączy w sobie właściwości żelu UV i lakieru do paznokci. Lakier ma bardzo dobrą pigmentację. Na tym mi głównie zależało. Przed wykonaniem manicure nadałam płytce paznokcia odpowiedni kształt delikatnie piłując jej krawędź. Wykorzystywałam do tego striper i blok polerski Semilac.

Ważne jest, żeby to robić  delikatnie, aby nie naruszyć struktury paznokcia. Później trzeba odtłuścić paznokcie. Kolejnym krokiem jest nałożenie lakieru bazowego Semilac Base i utwardzanie w lampie. Czas utwardzania lakieru zależy od mocy lampy LED. Końcowym etapem jest nałożenie Semilac Top i utrwalenie go w lampie (lampa UV LED 6W – 2x 45 sek., lampa LED 36W – 30 sek., lampa LED 36W – 4 min). Zestaw kosztuje ok. 95 zł.

Lakiery hybrydowe z serii Semilac pozwalają cieszyć się kolorami. Nie muszę mieć lakieru w jednym kolorze. Lakiery hybrydowe utrzymują się u mnie ok. 21 dni.

Zestaw Test Me Semilac – czy jest warty inwestycji?

Już od dawna nie byłam tak zadowolona z wyglądu swoich paznokci, jak po zastosowaniu lakierów hybrydowych Semilac. Mam paznokcie średniej długości i manicure hybrydowy z Semilac jest dla mnie stworzony. Zestaw Test Me z pewnością sprawdzi się u kobiet, które dużo podróżują i lubią mieć zawsze idealne paznokcie. Nie spodziwałam się, że znajdę zestaw manicure, który będzie dopasowany do rozmiarów mojej kosmetyczki. Zestaw jest zdecydowanie wart polecenia.


Dziękujemy pani Karolinie za nadesłaną, historię. Jeżeli również chcecie się podzielić swoimi wrażeniami związanymi z jakimkolwiek produktem lub usługą, prosimy o kontakt mailowy: [email protected] Czekamy na wszystkie maila z niecierpliwością. Zachęcamy również do dyskusji w komentarzach pod tekstem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here