Test lokówki automatycznej Philips StyleCare Prestige BHB876/00

0
248
views
philips style care

Philips StyleCare Prestige BHB876/00 to automatyczna lokówka. Przeczytaj opinie, poznaj, jak działa, jakie ma funkcje i czy rzeczywiście gwarantuje idealną fryzurę.

Perfekcyjny skręt włosów to marzenie wielu pań. Wiele kobiet lubi burzę loków i bezskutecznie próbuje ją uzyskać różnymi metodami. Szereg sposobów uzyskiwania burzy loków może zniszczyć strukturę włosa. Loki to jedna z najmodniejszych fryzur sezonu. Jest to stylizacja ponadczasowa i cieszy się niesłabnącą popularnością.

Co roku fryzura powraca w nowych odsłonach i kombinacjach. Dzisiaj mamy coś dla pań marzących o idealnych lokach. Nasza redakcja otrzymała wiadomość od Pani Magdy, która przeprowadziła test lokówki automatycznej Philips StyleCare Prestige BHB876/00 i postanowiła podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Lokówka Philips StyleCare Prestige zaskoczyła mnie automatycznym działaniem

philips careJestem posiadaczką długich włosów. Jak wiadomo, z takimi włosami można dużo zrobić. Gorzej jest, gdy mówimy o ich stylizacji. Zawsze byłam fanką kręconych włosów. Jednak w moim przypadku wiele sposobów kręcenia włosów kończyło się pudlem i puszącymi się włosami, a nie bujnymi lokami. Nigdy nie mogłam kontrolować skrętu. Poszukując idealnego sposobu kręcenia włosów, trafiłam na automatyczną lokówkę  Philips StyleCare Prestige BHB876/00. Byłam zainteresowana jej funkcjami. Ale po kolei.

Lokówkę charakteryzuje automatyzm! To super opcja, której poszukiwałam! Lokówka sama nawija włosy na rozgrzany wałek. Dla mnie to rewolucja, bo zawsze męczyłam się z nawijaniem włosów na wałki. Lokówka Philips nawija włosy na rozgrzany wałek i tym samym tworzy perfekcyjne loki o których zawsze tylko marzyłam. Wszystko to za sprawą klamr, które przytrzymują loki. Dzięki nim włosy są idealnie i równomiernie nawijane na wałek. Lokówka robi to automatycznie – nie muszę się martwić, że moja fryzura będzie nierówna.

Większa powierzchnia lokówki przyspieszyła kręcenie włosów

Automatyczne działanie lokówki Philips Style Care Prestige to dobre rozwiązanie dla kobiet, które są zawsze w pospiechu i nie mają czasu na długie stanie przed lustrem. Lokówka przyspieszyła kręcenie włosów. Pierwsze co zauważyłam, to znacznie większa powierzchnia lokówki. Wcześniej używałam modelu HPS940/00. I widzę różnicę. Powierzchnia automatycznej lokówki Phillipsa jest większa o 113% w porównaniu do mojego modelu. To dobre rozwiązanie, gdyż dzięki niemu szybciej nawijamy włosy i uzyskujemy pełną fryzurę. Lokówka pozwala nawinąć 2 razy więcej włosów. To rzeczywiście pomocne. Stylizacja jest szybka, łatwa i przyjemna. W końcu nie trzeba godzin, aby nakręcić lub pofalować długie włosy.

Phillips stworzył lokówkę wygodną

Testując automatyczną Phillips StyleCare Prestige zauważyłam, że jest to urządzenie nie tylko funkcjonalne, lecz przede wszystkim wygodne. Dzięki pionowej konstrukcji bez trudu nawinęłam pasma włosów zgodnie z ich kierunkiem wzrostu i naturalnym układaniem się. Klamry lokówki umożliwiają kręcenie włosów w zgodzie z ich naturą.

Przyznam, że nigdy nie zwracałam na wygodę używania lokówki. Tym razem jest inaczej. To było zauważalne od pierwszego użycia i całkowicie przekonało mnie do używania lokówki nawet co drugi dzień. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na wygodę i łatwość użytkowania. Lokówkę bardzo wygodnie się trzyma. Przyciski umieszczone w uchwycie lokówki ułatwiają obsługę. Dodatkowym udogodnieniem użytkowania jest obrotowe połączenie przewodu sieciowego.

Lokówka Philips StyleCare to szeroki zakres możliwości kręcenia włosów

philips-care-2Pozytywnie zaskoczył mnie szeroki zakres możliwości kręcenia włosów. Lokówka automatyczna Philips jest wyposażona w 27 kombinacji. Dzięki temu pozwoliła mi uzyskać dowolny skręt włosów. Mam zmienne upodobania. Jednego dnia chcę uzyskać tylko fale, a innego lubię widzieć siebie w lokach. Dowolny skręt pasm to to, czego szukałam w idealnej lokówce. Lokówka potrafi stworzyć nawet bardzo drobne loczki, jak i swobodne fale. Jak to możliwe? Lokówka Philips StyleCare ma 3 ustawienia temperatury i 3 ustawienia zegara. Pomaga to w uzyskaniu oczekiwanych efektów. Lokówką możemy kręcić w prawo i lewo, co pozwala uzyskać symetryczną fryzurę. Funkcja naprzemiennego kręcenia to fajne rozwiązanie jeżeli dąży się do uzyskania naturalnego wyglądu fryzury. Po 60 minutach lokówka sama się wyłącza. Nie ma obawy, że o niej zapomnę i zostawię ją włączoną.

Lokówka Philips StyleCare Prestige minimalizuje ryzyko zniszczenia włosów

To prawda. Ja osobiście dbam o kondycję moich włosów. Lokówka Philips StyleCare Presitge ma ochronną powłokę ceramiczną z keratyną, dzięki temu lepiej pielęgnuje włosy. Co ważne, dla kondycji włosów konstrukcja lokówki izoluje gorące elementy. Plusem jest to, że lokówka nie nagrzewa się od zewnątrz. Zawsze dostaję poparzeń, gdy próbuje nakręcić sobie włosy. W tym przypadku mogę swobodnie trzymać lokówkę w dłoni przez cały czas stylizacji. Jest przeznaczona do wszystkich rodzajów włosów, – nawet cienkich! I chociaż temperatura stylizacji to 170°C – 190°C – 210°C to nie ma obaw uszkodzenia włosów.

W zestawie Pilips StyleCare Prestige znajdziesz nie tylko lokówkę

Co mnie zaskoczyło to, to że w pudełku znajduje się nie tylko lokówka. Zestaw zawiera akcesoria przeznaczone do konserwacji i czyszczenia lokówki. W zestawie znajduje się akcesorium do czyszczenia wałka, akcesorium do rozdzielania pasm włosów.  Mogę szczerze polecić lokówkę wszystkim kobietom, które marzą o idealnym skręcie włosów i wygodzie użytkowania. Ja już nie szukam innego urządzenia. Philips StyleCare Prestige w zupełności mi wystarczy.

Cieszymy się, że pani Magda zdecydowała się podzielić wrażeniami z testowania automatycznej lokówki Philips StyleCare Prestige BHB876/00. Dla nas to ważne, gdy nasi czytelnicy dzielą się opiniami na temat nowych, nieznanych produktów. Jeżeli wy również chcecie podzielić się swoimi doświadczeniami i opiniami zapraszamy do kontaktu i dyskusji pod tekstem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here