Jak Recipe Box pomógł Pani Kindze w gromadzeniu przepisów?

4
293
views
Recipe Box-top

Recipe Box – kuchenny organizer to pożyteczny gadżet potrzebny w każdej kuchni. Pozwala na zachowanie porządku w kuchni i jest niezbędny w zarządzaniu przepisami kulinarnymi. Jest to niezbędny element wyposażenia każdej kuchni. Z pewnością taki gadżet ułatwia utrzymanie porządku. Organizery przepisów kulinarnych powstały z myślą o osobach, które kochają gotować i cenią sobie uporządkowaną przestrzeń kuchenną. Jedną z takich osób jest pani Kinga, która uwielbia gotować, robi to codziennie i ma wiele różnych pomysłów jak realizować swoją pasję i jednocześnie utrzymywać porządek. Pani Kinga postanowiła podzielić się z naszą redakcją swoimi wrażeniami z użytkowania popularnego recipe boxa – kuchennego organizera, który ułatwił jej codzienne funkcjonowanie w kuchni.

Miałam strasznie dużo przepisów, których nie potrafiłam uporządkować….

Hej! Mam na imię Kinga i uwielbiam gotować, to moja największa pasja. Gotuję od kiedy tylko pamiętam. Tą pasję wyniosłam z domu, gdzie zawsze gotowałam wspólnie z rodziną. Zawsze zwracałam uwagę na pomysłowość potraw i na tym się skupiałam. Z czasem zgromadziłam bardzo dużo unikalnych przepisów. Wszystko to dzięki metodzie prób i błędów. Z każdym dniem wymyślałam nowe przepisy na potrawy.

Recipe box to świetny pomysł dla osób z milionem pomysłów kulinarnych….

Z miesiąca na miesiąc robiło się ich coraz więcej, a ja nie miałam pomysłów jak je poukładać i wprowadzić porządek do mojej kuchni. Myślałam nawet o spisywaniu tych wszystkich pomysłów w dużym notesie, ale i to nie było wystarczające. W końcu trafiłam w internecie na recipe box. Ten gadżet to świetny pomysł dla pasjonatów gotowania z milionem pomysłów na minutę. W moim przypadku skutecznie wprowadził porządek do kuchni i pozwolił mi na ułożenie przepisów. Na rynku można znaleźć kuchenne organizery w różnych kolorach i zdobieniach. Każdy znajdzie coś dla siebie i dopasuje do wystroju kuchni.

Recipe box dopasowany do każdego wystroju kuchni organizer przepisów….recipe box

Szukając idealnego recipe boxa skupiłam się na tym, aby był odpowiednich rozmiarów i pasował do wystroju kuchni. Ja wykorzystałam swojego recipe boxa nie tylko do porządkowania przepisów, lecz również do tworzenia menu, planowania posiłków na poszczególne dni tygodnia. Recipe box wzmocnił moją kreatywność kulinarną i sprawił, że nie obawiam się wymyślania nowych potraw i nie boję się, że zaśmiecę kuchnię. Zaczęłam gromadzić przepisy i notatki w jednym, estetycznym organizerze. Przestałam się gubić we własnych przepisach i pomysłach.

Nie sądziłam, że tak niepozorny gadżet zmieni moje funkcjonowanie w kuchni i odmienił podejście do gotowania i wymyślania nowych receptur i przepisów. Poza tym mój recipe box znacznie ułatwił funkcjonowanie pozostałych domowników w kuchni. To nie tylko znaczne ułatwienie dla mnie – pasjonatki kulinariów, ale również dla innych, którzy może nie korzystają z kuchni tak często jak ja, ale cenią sobie porządek i przebywanie w uporządkowanej przestrzeni.

Recipe box wprowadził ład do mojego funkcjonowania w kuchni…

Teraz moje przepisy są uporządkowane i nie mam problemu z ich odnalezieniem. Już nie biegam i nie szukam ich w całym domu, w każdej szafce, na każdej półce. Mój recipe box utrzymuje je wszystkie w jednym miejscu. Moje przepisy są w końcu posegregowane i ułożone alfabetycznie, co wcześniej nie było dla mnie w ogóle możliwe.

Porządek w przepisach pozwala mi lepiej planować posiłki dla mojej rodziny i przeorganizował zupełnie moje funkcjonowanie w kuchni. Jestem bardziej zorganizowana i nie gubię najważniejszych przepisów.

Cieszymy się, że jesteście Państwo z nami w stałym kontakcie i przesyłacie nam swoje historie. Mamy nadzieje, że takie historie przekonują was do obserwowania nowinek, które pozwolą wam utrzymywać organizację i porządek w domu, a ich użytkowanie sprawia tyle radości.

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here