Smart Slim Forte odchudza? doświadczenie Aliny

16
1184
views
smart-slim-forte-1

Smart Slim Forte to nowy suplement, który ma pomóc szybko zrzucić zbędne kilogramy. Zapraszamy do przeczytania relacji czytelniczki, która stosowała preparat. Z lektury dowiecie się, z czym miała problem, jakie uzyskała rezultaty i jak przebiegła jej kuracja, a przede wszystkim dowiecie się, czy poleca tę nowość.

Smart Slim Forte – opinia Aliny

Odchudzanie – moja zmora

Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że problemy z tuszą występują w mojej rodzinie, dlatego długo myślałam, że jestem w tej walce bez szans – nadwagę mam wpisaną w DNA. Piszę do Was jednak tę wiadomość, byście wiedzieli, że tak nie jest! Z własnego doświadczenia wiem, że każdy jest kowalem swojego losu.

„Masz taką ładną twarz…”

„…Szkoda, że jesteś gruba” – tego już nikt nie dopowiada, ale w głębi duszy wiesz, że właśnie to mają na myśli. Ile razy musiałam słuchać tego komplementu… Jeśli od dłuższego czasu doskwiera Wam otyłość, na pewno go słyszeliście.

Byłam gruba od liceum, zajadałam stres i kompleksy, wpędzałam się w błędne koło binge eatingu – jesz bo ci smutno, a potem ci smutno, bo jesz.

Próbowałam wielu diet, ale zawsze kończyło się efektem jo-jo. Mój partner Rafał mnie smart slim fortezawsze wspierał i akceptował, ale obawiałam się konsekwencji zdrowotnych, poza tym, chciałabym mieć w przyszłości dzieci. Sama nie dałam rady pogodzić się z kompleksem wagi – ubierałam się tylko w czarne luźne ubrania. Wiedziałam, że powinnam schudnąć, jeśli nie przez wzgląd na zdrowie psychiczne, to dla własnego bezpieczeństwa. W końcu, po tak długiej bezowocnej walce, w wieku 30. lat zdecydowałam się na suplement odchudzający.

Smart Slim Forte pomaga

Na reklamę tego środka trafiłam w Internecie. Bez problemów zamówiłam go z oficjalnej strony. Dowiedziałam się, że ma być bezpieczny i oparty na substancjach pochodzenia naturalnego.

Bez specjalnego entuzjazmu zaczęłam stosować kapsułkę dziennie, popijając dużą ilością wody i zwyczajnie żyłam swoim życiem. Niczego się nie spodziewałam, ale po tygodniu stosowania Smart Slim Forte zdecydowałam się wejść na wagę, jako że kontrolowanie masy ciała weszło mi już w nawyk (zawsze modliłam się, oby tylko nie było więcej niż poprzednio). Tymczasem okazało się, że straciłam 3,5 kilo!

Doznałam prawdziwego haju. Wiedziałam, że muszę kontynuować kurację, a być może w końcu osiągnę wymarzone ciało. Z tyłu głowy miałam też wątpliwości – może tylko początkowy efekt następuje tak gwałtownie? Na szczęście z upływem każdego tygodnia traciłam tkankę tłuszczową. Dodawało mi to coraz więcej energii i pewności siebie. Gdy wracałam z pracy, zamiast siadać w łóżku, włączać telewizor i jeść kolację, wolałam zrobić coś produktywnego, posprzątać, iść na spacer.

Smart Slim Forte – moje efekty

Suplement stosowałam przez kilka miesięcy, aż pozbyłam się najpierw nadwagi, a następnie otyłości. Efektu jo-jo brak, nie odczuwam też obsesji na punkcie jedzenia. Dawniej jednocześnie uwielbiałam i nie znosiłam jeść; nieustannie obmyślałam, jaki będzie mój następny posiłek i zastanawiałam się, czy od niego przytyję.

Teraz, ze szczupłym ciałem, doświadczam rzeczy, które były mi zupełnie obce. Zawsze mam ochotę spojrzeć w lustro i zobaczyć, jak wyglądam teraz w ubraniach. Ponadto mogę śmiało stwierdzić, że stałam się inną osobą. Teraz chwytam każdy dzień, uśmiecham się do obsługi w sklepie, współpracowników i nie mam oporów, by zawierać nowe znajomości.

Smart Slim Forte odmienił moje życie i gorąco go polecam. Nie chciałam zmienić swego wyglądu, chciałam wreszcie uzyskać moje prawdziwe ciało! Nie musicie tkwić w beznadziejnej sytuacji – uwierzcie, naprawdę jesteście w stanie pozbyć się tuszy!


Warning: A non-numeric value encountered in /home/customer/www/mojedoswiadczenia.pl/public_html/wp-content/themes/ionMag/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

16 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here