Speak Express – poznasz język obcy w dwa tygodnie? Test i opinia użytkownika

12
1171
views
speak express test i ocena

Wszyscy chyba doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna w dzisiejszych czasach jest edukacja i znajomość języków obcych. Nawet do zwykłej, niewymagającej pracy często trzeba posiadać kwalifikacje językowe, przynajmniej na poziomie komunikatywnym. Wiadomo również, że są osoby którym nauka idzie opornie. Tacy ludzie tłumaczą się tym, że mają „barierę językową”. Producent kursu językowego Speak Express poszedł o krok naprzód. Stworzył precyzyjnie opracowany zestaw fiszek, które mają skutecznie nauczyć nas angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego i wiele, wiele innych najbardziej popularnych języków z całego świata. Czy to możliwe? Czy warto kupić Speak Express? Przeczytaj opinię Pani Agnieszki i sam wyciągnij wnioski.

nauka języka obcegoPrzygodę z językami obcymi zaczyna się stosunkowo wcześnie, bo już w pierwszej klasie podstawówki, dzieci poznają podstawowe słówka i zwroty. Niestety, wieloletni proces edukacji nie daje żadnej gwarancji w płynnym mówieniu i  porozumiewania się za granicą. Często niektórym nauka idzie jak po grudzie, denerwują się przy tym i są święcie przekonani, że już nigdy nie będą w stanie porozmawiać z obcokrajowcami.

Dlaczego nie wszyscy potrafią się nauczyć się języka obcego? Przyczyn może być wiele – poczynając od złego nauczyciela i nieodpowiednio dobranych metodach nauki, kończąc na problemach z zapamiętywaniem i koncentracji.

A co z osobami starszymi, które kiedyś nie miały możliwości uczenia się np. angielskiego, a bardzo by chciały?  Na ten moment istnieje wiele kursów, szkół językowych i nauczycieli indywidualnych. Nie wiedząc czemu, często mimo wieloletniej nauki, jej efekty są marne, a przy tym kosztowne.

Na rynku pojawiła się jednak innowacyjna metoda  – platforma językowa Speak Express – nauka za pomocą elektronicznych fiszek. Zapoznaj się z recenzją Pani Agnieszki i dowiedz się, jak sprawdził się u niej ten produkt.

 

Speak Express – skuteczna metoda nauki  języków obcych? Opinia Pani Agnieszki

Witajcie! Nazywam się Agnieszka, mam 25 lat i jestem świeżo upieczonym magistrem. Dzisiaj chciałabym Wam opowiedzieć swoją zagmatwaną historię, jeżeli chodzi o naukę języka angielskiego. Jest dosyć długa, ale myślę, że może Was zainteresować, zwłaszcza, że chciałabym pokrótce zrecenzować metodę nauki Speak Express, no ale od początku.

Czemu nie mogę nauczyć języka angielskiego?

Jak wspomniałam wyżej, jestem dziewczyną po studiach, z wykształceniem wyższym, ale co z tego, skoro i tak nigdzie nikt nie chciał mnie zatrudnić? Wszędzie była wymagana znajomość języka angielskiego, czasami niemieckiego, przynajmniej na poziomie komunikatywnym. Muszę Wam się przyznać, że od zawsze byłam beznadziejna z nauki języków obcych. To moja pięta Achillesowa. Po tylu latach nauki, nie umiałabym nawet wytłumaczyć drogi jakiemuś obcokrajowcowi.

Byłam wściekła i podirytowana. Bez znajomości języka obcego, byłam automatycznie skreślona na starcie w każdej pracy. Dopiero wtedy zrozumiałam, jak ważna jest edukacja w tym zakresie. Postanowiłam działać i w końcu coś z tym zrobić. Zależało mi na szybkim przyswojeniu wiedzy, bo chciałam jak najszybciej dostać wymarzoną pracę, bo przecież ile czasu można siedzieć na garnuszku u rodziców.

Sposoby na efektywną naukę języka angielskiego

speak express - efektyJeszcze w szkole, moim znienawidzonym przedmiotem był właśnie angielski. Mimo wielkiej niechęci postanowiłam, że postaram się sama opanować ten język na własną rękę. W końcu do odważnych świat należy!

Zaczęłam szperać w Internecie. Szkoła językowa i korepetycje nie wchodziły w grę, ponieważ sporo kosztowały, jak na moją kieszeń, a dodatkowo nie miałam żadnej gwarancji, że skutecznie nauczę słownictwa i gramatyki.

Zaczęłam oglądać filmy i słuchać audiobooków po angielsku – nic nie rozumiałam i niczego się nie nauczyłam. Moja irytacja z każdym dniem rosła. Potem tłumaczyłam sobie zagraniczne piosenki na polski – też nie pomagało. Przerobiłam masę repetytoriów i książek – dalej nic.

Zdarzało się, że miałam wrażenie, że już coś łapię i zapamiętuję. Niestety po czasie okazywało się, że za nic nie byłam w stanie sobie przypomnieć, czego się nauczyłam kilka dni wcześniej. Byłam załamana.

Speak Express – fiszki dla opornych

Któregoś dnia umówiłam się na kawę z koleżanką, która skończyła filologię angielską i aktualnie pracuje jako nauczyciel tegoż języka. Zwierzyłam się jej ze swoich problemów dotyczących nauki i poprosiłam ją, żeby dała mi jakieś, rady, wskazówki, cokolwiek.

Patrycja długo się nie zastanawiając poleciła mi Speak Express. Wytłumaczyła, że ta metoda, to specjalne fiszki, które pomagają przyswoić i zapamiętać słownictwo i gramatykę. Szczerze? Bardzo mnie zaskoczyła, początkowo nawet nie wiedziałam czym są fiszki. Szybko wróciłam do domu i odpaliłam Internet, żeby dowiedzieć się więcej na temat tego produktu.

Speak Express – co to jest i jak działa?

Ku mojemu zdziwieniu, fora pękały w szwach od pozytywnych komentarzy na temat Speak Express. Dowiedziałam się, że jest to nowa metoda, opracowana przez poliglotę z wieloletnim doświadczeniem – Roberta Hendersona. Stworzył bowiem słynną dwutygodniową formułę nauki języka angielskiego (ale nie tylko) za pomocą multimedialnych fiszek. Niezbędne jest posiadanie narzędzia elektrycznego i dostępu do Internetu – co w dzisiejszych czasach raczej nie jest problemem. 😊Jest to o tyle fajne, że można uczyć się wszędzie – w domu, w podróży, na świeżym powietrzu.

fiszkiFiszki zawierają połączenia słów i odpowiednich dźwięków, dzięki czemu – w czasie nauki – mózg zostaje zmuszony do tworzenia połączeń skojarzeniowych. Wysyłane są dwa przekazy – słowny dociera do lewej półkuli, zaś towarzyszący mu dźwięk – do prawej. Ma to tworzyć mocną i trwałą sieć skojarzeń, dzięki której o wiele szybciej zapamiętuje się nowe słowa i znacznie trudniej się je zapomina.

I uwaga, teraz najlepsze! Ten program miał zapewnić mi SZYBKĄ i SKUTECZNĄ naukę angielskiego, bo już w dwa tygodnie powinnam opanować podstawowy poziom i przejść do kolejnego – średnio zaawansowanego. Można sobie wybrać dowolny język, z 22 dostępnych na platformie. To bardzo dużo!

Pomyślałam, że to idealne rozwiązanie dla mnie! Długo się nie zastanawiając, postanowiłam kupić i przetestować na sobie ten program językowy.

Speak Express – gdzie kupić i ile kosztuje? 

Speak Express można wykupić wyłącznie na oficjalnej stronie producenta. Tam też, znajdziecie szczegółowe informacje na temat kursu i instrukcję jak krok po kroku dokonać zamówienia.

Regularna cena tej platformy językowej kosztuje 297 zł, jednak mi udało się natrafić na promocje i zapłacić raptem 137 zł. Mega oferta! Po dwóch dniach kurier dostarczył mi kod aktywacyjny, a na podanego wcześniej emaila dostałam indywidualne hasło. Odpaliłam tablet i zaczęłam intensywną naukę.

 

Speak Express – efekty nauki

Szczerze Wam powiem, że jestem pod olbrzymim wrażeniem tego kursu. Jego efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania.

W dokładnie dwa tygodnie przeszłam podstawową część, opanowałam słownictwo (nawet 200 słówek dziennie!) i gramatykę, i co najważniejsze – wszystko zapamiętywałam! Nie było już problemu, że na drugi dzień nie pamiętałam, czego się wcześniej uczyłam. Nie mogłam wyjść z podziwu.

Z każdym kolejnym słowem, nauka szła mi dużo szybciej, łatwiej i przyjemniej. Bardzo polubiłam się z ta platformą językową, a sam proces nauki sprawiał mi ogromną przyjemność. Jadąc autobusem, siedząc w parku, czy w domu pod kocykiem – wszędzie mogłam uczyć się słówek, na bieżąco.

Po dwóch tygodniach, nabrałam takiej pewności siebie, że postanowiłam pójść na rozmowę o pracę. Szef był zachwycony poziomem mojego języka angielskiego. Od razu dostałam upragnioną posadę! Nie mogłam usiedzieć w miejscu z radości!

Speak Express – moja opinia

speak express opinieDomyślacie się pewnie, że jak najbardziej polecam kurs językowy Speak Express. Dzięki tej platformie moje życie przewróciło się do góry nogami – w pozytywnym znaczeniu.

Opanowałam język angielski, przeszłam już poziom zaawansowany i mogę oglądać filmy nawet bez napisów, a dogadanie się z obcokrajowcami nie stanowi dla mnie w tym momencie żadnego problemu.

Postanowiłam pójść krok naprzód i w kolejnych miesiącach wykupiłam wersję nauki włoskiego i niemieckiego. Szef zachwycony moją znajomością języków, właśnie wysyła mnie na szkolenie do Londynu. Jestem przeszczęśliwa! Serdecznie polecam Speak Express wszystkim, którzy mają problem z nauką, albo dla tych, którzy po prostu chcą w krótkim czasie opanować nowy język obcy. To naprawdę działa!

Czy warto kupić Speak Express? Podsumowanie redakcji

Pani Agnieszko, serdecznie dziękujemy za tak obszerną recenzję kursu Speak Express. My też, poczytaliśmy trochę o tym produkcie i śmiało możemy dołączyć się do opinii Pani Agnieszki.

Okazuje się, że wyżej wspomniana platforma językowa oferuje naukę aż 22 języków. Skuteczność tej metody potwierdziły zarówno mężczyźni, jak i kobieta w każdym wieku, a nauczyciele i biegli poligloci nie mogą wyjść z podziwu. To naprawdę działa.

Ktoś z Was stosował już Speak Express? Też macie problemy z nauką języków obcych? Dajcie znać co o tym wszystkim myślicie. Pozdrawiamy i czekamy na Wasze komentarze pod artykułem!

 

12 KOMENTARZE

  1. Pani Agnieszko, jestem w takiej samej sytuacji co Pani kiedyś, dzięki Pani zdecydowałam się na zakup tego kursu, mam nadzieję, że mi również pomoże. Dziękuję i pozdrawiam!!!

  2. dobrze wiedzieć, że działa! ja wykupiłem dzisiaj rano ten kurs i czekam właśnie na aktywację, mam nadzieję, że mi też ułatwi naukę języka – u mnie włoskiego!

  3. Moja mama mówi po angielsku teraz lepiej ode mnie odkąd jej to kupiłem 😀 tyle że ja uczyłem się kilkanaście lat, a ona zaledwie dwa tygodnie – normalnie hit 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here